BALI 3rd PART - GILI TRAVANGAN TRIP

Dnešní článek není tak úplně o Bali. Vlastně není vůbec o Bali, je o výletu, který jsem absolvovala v rámci mojí dovolené. A stál za to. ...

Dnešní článek není tak úplně o Bali. Vlastně není vůbec o Bali, je o výletu, který jsem absolvovala v rámci mojí dovolené. A stál za to.

Gili Islands
Gili Islands se skládají ze tří malých romantických ostrovů. Jsou to Gili Meno, Gili Air a Gili Travangan. Navštívila jsem turisticky nejrušnější Gili Travangan. Je to nádherné místo, kde nejezdí auta ani motorky. Po ostrově se všude dá dojít pěšky nebo je zde možnost vypůjčit si v jedné z mnoha půjčoven kolo, na kterém můžete objet celý ostrov za půl hodiny. V případě velkých zavazadel jezdí na Gili spousta kočárů s koňmi. Na Travanganu jsme zůstali dvě noci. Je to nádherný ostrov, ale být tam více dní, asi bych za chvilku nevěděla, co dělat. Hlavním lákadlem pro turisty je a šnorchlování. Během šnorchlování můžete pod vodou vidět spoustu různobarevných rybiček. Poštěstilo se mi a při šnorchlování jsem spatřila a chvíli i plavala s želvou Caretta Caretta, což vzhledem k mojí lásce ke zvířatům považuji za jeden z velkých životních zážitků. Ve večerních hodinách můžete vyrazit na jídlo do některé z mnoha výborných restaurací, zamířit na párty nebo se projít po ostrově a navštívit místní obchody. Pokud někdo miluje roztomilé vintage obchůdky (jako třeba já :) ), rozhodně si na Gili užije. Například v místním obchůdku Casa Vintage jsem ulovila jedinečné brýle z druhé ruky, které si momentálně cením více než moje originál raybany :)

Na Gili budu do konce života s láskou vzpomínat, nejen kvůli potápění ale i díky významné životní události. 


Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive