WEEKEND SHOPPING

Tak co, už víte, co budete dělat o víkendu? Mám dva super tipy pro fanoušky originální módy! První tip je pozvánka na Jarní Bazar Bar . J...

Tak co, už víte, co budete dělat o víkendu? Mám dva super tipy pro fanoušky originální módy!

První tip je pozvánka na Jarní Bazar Bar. Jak už název trochu napovídá jedná se o prodej vyřazeného oblečení, šperků, doplňků, no vlastně všeho možného.  Bazárek se koná v sobotu 26. 4. v Jam Café na Národní třídě. Kromě oblečení se můžete těšit také na spoustu dobrot z Markétiny cukrárny a na tombolu, kde na zákaznice čekají úžasné ceny. Čím více si nakoupíte, tím vyšší je vaše šance na výhru. Jeden nákup se totiž rovná jeden lístek do tomboly. Pokud jste fanoušky secondhandu, navštivte tuto akci. A nezapomeňte, smlouvání se na bazaru meze nekladou :). Bazar startuje ve 14 hodin. Zde je odkaz na událost na facebooku.
Druhé pozvání je na další módní akci a to na Fashion Market, který startuje už dnes a bude pokračovat až do neděle. Originální a nezávislou módu můžete nakoupit až ve třech prodejních halách. Hned po náročných nákupech si můžete jít odpočinout do haly čtvrté, kde na návštěvníky čeká doprovodný program v podobě hudebních vystoupení a módních přehlídek. Další detaily a seznam prodejců najdete zde.

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive