TOP 10: SPRING FAVOURITES

Venku začíná být po zimě vše krásné. Miluji jaro. Miluji jarní vycházky se psem a celkově miluji být na jaře venku, díky bohu, že nemám aler...

Venku začíná být po zimě vše krásné. Miluji jaro. Miluji jarní vycházky se psem a celkově miluji být na jaře venku, díky bohu, že nemám alergie :) Mám lepší náladu a je pro mě snažší radovat se z maličkostí. Momentálně mě nejvíce těší, že můžu vytasit jarní výbavu a nemusím už venku chodit v kozačkách a zimním kabátě. Představuji vám mé jarní oblíbence:


 1. Converse - nestárnoucí klasika, mám pocit, že se mi snad nikdy nemůžou okoukat. Momentálně vlastním dvoje, vysoké bílé a nízké růžové. Nejraději je mám klasicky k džínám, bílému tílku a lehkému svetříku nebo sportovnímu sáčku.
 2. Sluneční brýle - dříve jsem v šatníku dávala přednost kvantitě před kvalitou, takže jsem si kupovala sluneční brýle doslova za pár korun a bohužel se to často projevilo v kvalitě a v mé péči o ně. Vloni jsem se rozhodla investovat do pořádných a zároveň nadčasových brýlí, mým jasným favoritem se staly sluneční brýle Ray Ban Wayfarer. 
 3. foto zdroj: http://www.fler.cz/shop/akari
  Sukně Akari - tuto sukni (zatím) bohužel nevlastním, ale pokud si mám představit vyloženě jarní sukni, první co mě napadne je jejich zavinovací tylovka. Ráda bych si některou sukni od Akari pořídila, ale stále si nejsem jistá, jestli se mi investice do tohoto extravagantnějšího kousku vyplatí. Na konci jara budu mít možnost v rámci projektu "pututu" nějakou krásnou tylovku 14 dní nosit, jak se mi zlíbí a poté se rozhodnu. Až ke mně "pututu" dorazí, určitě o ní napíšu!
 4. Vůně Hermés  Un Jardin Sur Le Nil - absolutně nejlepší parfém, jaký jsem kdy měla. Není to žádná slaďárna, vůně je svěží a ovocná. Hlavní složkou je grapefruit a mango, později, když se vůně trošičku uleží, jsou jemně cítit i dřevité a kořeněné složky. Myslím, že mě jen tak bavit nepřestane.
 5. Balerínky. Také hlavní součást mého botníku. Můžou vypadat elegantně a nebolí mě z nich nohy jako z podpatků. Do barevných a výstřednějších balerínek nikdy neinvestuji moc peněz, ale černé, které se hodí většinou ke všemu, mi za větší investici stojí. Letos jsem se rozhodla, pořídit si kožené balerínky s mašličkou a nenápadnou zlatou aplikací od Aldo, což je moje oblíbená značka obuvi. 
 6. Květinové věnečky. Pro někoho výstřednost, pro někoho kouzelný doplňek. Já se rozhodně přikláním k druhému názoru. Dají se koupit například na fleru nebo si můžete nakoupit materiál a květinové věnečky nebo čelenky si můžete, stejně jako já, vyrobit dle svého vlastního vkusu.
 7. Jarní kabátky jsou také nedílnou součástí mého jara. Ze zdravotních důvodů si nemůžu moc dovolit nosit módní krátké bundičky (babička měla tenkrát s těma holýma zádama pravdu :) a tak jsem si letos pořídila nádherný kabátek značky River Island. Koupila jsem ho na letošním Dyzajn Marketu ve vintage stánku Jane Bond a jsem z něj nadšená. (zdroj fotky facebook Jane Bond special)
 8. Běžecké boty. Je to tak. Už není nač se vymlouvat. Zima je za námi, takže nazouváme tenisky, pouštíme hudbu do sluchátek a vybíháme ladit formu!
 9. Šátky a šálky nejrůznějších barev a vzorů jsou jedním z mých nejoblíbenějších doplňků. Mým oblíbeným je momentálně šátek Desigual s květinovými vzory. Další krásné úlovky jsem si nakoupila například v Mangu, ale spousta z nich jsou třeba i ze second handů.
 10. Úsměv! To nejlepší nakonec :) Bez debat rozhodně nejkrásnější módní doplněk, který můžete na jaře mít!! Navíc ho můžete doplnit slušivou rtěnkou :)

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive