NEW IN FROM FASHION MARKET

Mohli jste si v jednom z minulých příspěvků všimnout, že jsem vás lákala k návštěvě Fashion Marketu. Sama jsem ho navštívila a nyní se jdu h...

Mohli jste si v jednom z minulých příspěvků všimnout, že jsem vás lákala k návštěvě Fashion Marketu. Sama jsem ho navštívila a nyní se jdu hrdě podělit o mé úlovky. Dovolte, abych vám představila moji kabelku a balzám na rty :)


Kabelka Tootsie Tuftie
Nádherná kabelka z nové edice Dara Bags. Měla jsem ji vyhlédnutou díky facebookových stránkám Dara Bags, ale před koupí jsem ji chtěla vidět nejprve naživo, k čemuž jsem vlastně ani Fashion Market nepotřebovala vzhledem k tomu, že mám obchůdek Dara Bags skoro za barákem :) Každopádně byla výhoda, že jsem tam šla, jelikož na ní byla v rámci Fashion Marketu cenová akce. Na první pohled mi padla do oka žvýkačkově růžová verze kabelky, ale nakonec jsem se rozhodla pro fuchsiově růžovou a to z toho důvodu, že bude mít v mém šatníku lepší využití. Kabelku jsem si zamilovala za její originální, ale zároveň i jednoduchý design, doslova miluju to kovové kulaté ouško se zavěšeným střapečkem. Lze jí nosit na několik způsobů - jako psaníčko, v ruce za kovové ouško nebo třeba zavěšenou na předloktí. Doufám, že ji co nejdříve nafotím jako součást outfitu.
Strawberry Lip Balm od Rosebud Perfume Co.
Kosmetiku Rosebud Perfume jsem před Fashion Marketem vůbec neznala. Vzhledem k tomu, že se mi líbí všemožné malé plechovky, mě stánek Rose & Lips zaujal na první pohled. Roztomile přitažlivé plechovky obsahovaly balzámy všech možných vůní. Mě nejvíc zaujal Mocha a Strawberry a nakonec vyhrál jahodový. Má nádhernou vůni a je bez příchutě. Je vyroben z vazelíny, lanolinu, včelího vosku a esenciálních olejů. Jeho složení zaručuje to, že vyléčí popraskané rty a ochrání je proti nepříznivým vlivům, což můžu po pár dnech co ho mám s jistotou potvrdit. Dle informací slečny, co mi balzám prodávala, lze balzám využít i na lišej a suchá místa na obličeji nebo i na kůžičku kolem nehtů. Balzámy jsou k dostání i v tubičce. Za těch pár dní, co balzám mám, jsem si na něj stihla vypěstovat docela slušnou závislost a jsem připravena si v budoucnu koupit další. Balzám můžete koupit zde.
Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive