SHOPPING FEVER

Konečně se mi podařilo po týdenním boji zprovoznit vlastní doménu a mám z toho neuvěřitelnou radost! Takže po dlouhé době příspěvek :) Dnes ...

Konečně se mi podařilo po týdenním boji zprovoznit vlastní doménu a mám z toho neuvěřitelnou radost! Takže po dlouhé době příspěvek :) Dnes jsem se vydala v rámci akce FASHION FEVER na nákupy. Díky slevovým kuponům, které jsem získala v květnové ELLE, jsem si mohla koupit úžasné kousky za výhodnější cenu a to potěší, že :) Zde jsou mé úlovky:

Jarní svetříky Reserved - cena byla hooodně příjemná, tak jsem neodolala a koupila tento "svetrovitý" top hned ve dvou barvách. Je lehce (ale vkusně) průhledný, pletený z lehkého a velmi příjemného materiálu a zdobený kamínky. Myslela jsem, že jsem z kamínků na oblečení už vyrostla, ale dnes jsem zjistila, že jsem se zmýlila :)


Rtěnka Velvet od Bourjois - na tuhle rtěnku jsem měla smlsnuto už dlouho, snadno se nanáší a chvíli po nanesení zmatní. Nevysušuje rty a barva drží a drží! Pořídila jsem ho v Marionnaud, kde jsem v rámci fashion fever k nákupu dostala ještě jako dárek kokosový sprchový gel.

Kabelka AMY od Coccinelle - to nejlepší nakonec! Dlouho jsem toužila po pořádné, kožené kabelce. Tato kabelka z kolekce AMY splňuje všechny mé požadavky - ani moc malá, ani moc velká, nadčasová, černá, jednoduchá. Získala si mě svým jednoduchým vzhledem. Dostala jsem k ní i řemínek a dá se nosit i jako cross body. V obchodě se mi moc líbilo, tolik nádherných kabelek a paní prodavačka se o mě moc hezky starala. Už teď vím, že tato kabelka není poslední co jsem si u italské značky Coccinelle koupila.


Zítra jdu na druhé kolo, přítel si chce také nakoupit, tak jsem zvědavá, jestli se udržím a nic si nekoupím :)


Doufám, že nakoupíte stejně dobře jako já, taaaakžeeeee NÁKUPŮM ZDAR!!

<a href="http://www.bloglovin.com/blog/12285483/?claim=u9zbmwbdzyu">Follow my blog with Bloglovin</a>

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive