OUTFIT #2

Znáte značku Akari? Těm co ji znají gratuluji a těm co ne, říkám, že o hodně přichází. Akari nabízí nádherné sukně. Kdo Akari zná, tak ví, ž...

Znáte značku Akari? Těm co ji znají gratuluji a těm co ne, říkám, že o hodně přichází. Akari nabízí nádherné sukně. Kdo Akari zná, tak ví, že jejich top produktem jsou barevné zavinovací tylové sukně. Díky originálnímu projektu PUTUTU jsem měla možnost jednu z jejich tylových sukní vyzkoušet na vlastní kůži. Asi si říkáte, co to je to PUTUTU? PU - putovní, TUTU - tylová sukně (angl. slang -tutu skirt). 
Na internetu Akari vypsalo výzvu pro zájemkyně o sukni s krátkým dotazníkem a pak vylosovalo několik šťastných, co si sukýnku můžou vyzkoušet na 14 dní na vlastní kůži. Měla jsem obrovskou radost a byla Akari velice vděčná, když jsem zjistila, že i já jsem byla vybrána. Sukně mi přišla spolu s putovním deníkem, do kterého každá dočasná majitelka napsala, co sukýnka všechno za dobu společně tráveného času prožila. (A k tomu Akari napsalo pár domácích úkolů, na které jsem si vzpomněla až teď, takže jedu fofrem dodatečně odeslat :)))
Se sukýnkou Akari jsem oslavila narozeniny a hlavně se v nich předvedla jako svatebčan na svatbě jedné z mých nejlepších kamarádek. Sukně na mě připoutala spoustu pozornosti a několikrát jsem byla cizími oslovena s žádostí o fotku. To mě přesvědčilo, že tylová sukně Akari je rozhodně pokladem pro každou její majitelku.

TOP: Zara
SUKNĚ: Akari
BOTY: CCC
Outfit jsem doplnila psaníčkem Dara Bags, které bohužel není na žádné fotce :(


P.S.: Hanba mě fackuje za to, že jsem dlouho nepřispěla, bohužel jsem se za poslední dva týdny téměř nezastavila. Musela jsem skloubit práci, povinnosti a intenzivní vyrábění šperků. V pátek mi ten nápor povinností prozatím končí, tak se snad polepším!


Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive