JEWELRY ORGANIZER

Jak jsem psala v jednom z mých předchozích příspěvků, měla jsem malou prezentaci šperků na slavnostním otevření atelieru Rafael. Když se mi ...

Jak jsem psala v jednom z mých předchozích příspěvků, měla jsem malou prezentaci šperků na slavnostním otevření atelieru Rafael. Když se mi naskytla tato příležitost, tak jednou z mých hlavních starostí bylo, jakým způsobem šperky vystavit. Měla jsem pár hlavních priorit, které musí prezentace splňovat: prezentace nesměla moc zasahovat do prostor atelieru a musela být vkusná a líbivá. Inspiraci jsem hledala na Pinterestu a zvolila prezentaci v obrazových rámech. Na podobný DIY projekt jsem se chystala už od chvíle, kdy se u nás doma záhadně objevily dva ozdobné rámy, které byly připraveny na vyhození. K projektu jsem se ale dříve nedokopala.

Na tento projekt potřebujeme:

  • obrazový rám
  • dřevéná deska s rozměry dle rámu
  • lepidlo Pattex
  • šroubovací háčky
  • rýsovací potřeby :)

Postup je jednoduchý:
Dřevěnou desku mi nechal přítel na zakázku uříznout na pile, kterou máme shodou okolností před budovou, kde pracujeme. Velikost desky musí být taková, aby měla stejné rozměry, jaké by měl pomyslný obraz v rámu. Na začátek samozřejmě tedy zkontrolujeme, zda-li nám do sebe rám a deska pasuje. Pokud ano, můžeme nanést na vnitřní část rámu spolehlivé lepidlo, přiložit dřevěnou desku a nechat lepidlo náležitě zaschnout. 


Po zaschnutí lepidla si uděláme návrh, jak rozmístit háčky, na kterých budou šperky viset a pomocí pravítka a tužky rozmístění doladíme. Když máme načrtnutá místa, kam háčky umístíme, můžeme začít háčky šroubovat. Pokud si na šroubování nevěříte nebo si chcete hrát na křehkou dívku - ženu, poproste přítele. Přesně tak jsem to udělala i já :))) A takový je výsledek:(Photo by Josef Rafael)

 Povedené, že?
Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive