NEW STUFF!

Už nějaký čas toužím po sandálkách na platformě. Bohužel se mi ale stále nedaří sehnat ty pravé. O víkendu jsem tedy zkusila, jestli nebudu ...

Už nějaký čas toužím po sandálkách na platformě. Bohužel se mi ale stále nedaří sehnat ty pravé. O víkendu jsem tedy zkusila, jestli nebudu mít štěstí ve Fashion Areně Štěrboholy. Na platformu jsem sice bohužel štěstí neměla, ale dovezla jsem si spoustu jiných věcí. Nejlépe jsem si asi nakoupila v Mangu, kde jsem si koupila svetřík, mohutné prsteny a nádherné sandálky. Vše dohromady asi za 650,- Kč. Jak se to říká? Hodně muziky za málo peněz? :))


Dobře jsem si nakoupila i v Clair's. Koupila jsem si tam jednoduchou kuličku na krk, prstýnky s motivem kříže a látkovou "hiphop" čelenku, kterou jsem taky už nějaký čas potřebovala :)


Mimochodem po tomto posledním nákupu se snažím redukovat oblečení z mého šatníku. Uvědomila jsem si, že v něm mám spoustu oblečení, co nenosím, ale zároveň je mi líto to oblečení vyhodit. Některé kousky jsem dala na VotočVohoz tak doufám, že se brzy něco prodá. Na Votoči jsem pod přezdívkou terinkacivavickova , kdyby to někoho zajímalo :)

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive