FLORAL CROWN

Máme před sebou ještě dva prázdninové víkendy a festivalová sezona ještě úplně nekončí a tak přináším jednoduchý návod, jak si vyrobit kv...


Máme před sebou ještě dva prázdninové víkendy a festivalová sezona ještě úplně nekončí a tak přináším jednoduchý návod, jak si vyrobit květinový věneček se kterým na některém z festivalů nebo na letní party uděláte hodně parády. Návod přináším hned ve dvou variantách. Každá varianta má svojí výhodu, kterou si vyberete, nechám na vás. První varianta je varianta s čelenkou, která má tu výhodu, že drží tvar. Druhou variantou je květinový věneček.
Na tento projekt budeme potřebovat umělé květiny, plastovou čelenku nebo tři ploché umělé kůžičky, tavnou pistoli a nůžky (eventuelně štípací kleště). Sehnat potřebný materiál je na celém projektu asi to nejtěžší, ale pokud si teď lámete hlavu, kde seženete materiál, ráda poradím. Umělé květiny jsem nakoupila za velmi levno v Sapě, také je můžete koupit v Nanu Nana nebo objednat přes internet. Umělé kůžičky a čelenku jsem koupila ve Stoklasovi a tavnou pistoli mám z Tchiba, ale dá se nejspíš sehnat v jakýchkoli kutilských potřebách. V případě, že tavnou pistoli neseženete, použijte kvalitní lepidlo.


Postup na variantu s čelenkou:
Zapojte tavnou pistoli a mezitím, co se pistole bude nahřívat si můžete připravit květy na čelenku. Z umělých květin odstříhnete květy a poupata, které chcete na své květinové čelence mít a promyslete rozmístění květů na čelence. Potom, pomocí tavné pistole naneste lepidlo na bod, kam chcete květ umístit a na tento bod květ přimáčkněte. Tento postup opakujte, dokud čelenka nebude vypadat dle vašich představ.

Postup na variantu s kůžičkou:
Dejte si tři kůžičky k sobě a odměřte si přibližně 10-15 cm a spojte kůžičky dohromady uzlem. Pak pleťte copánek dokud vám nebude zase zbývat tak 10-15 cm na konci a zakončete uzlem. Nyní postupujte stejně jako u varianty s čelenkou.
Může se ti líbit

3 COMMENTS

 1. První návod jsem už také někde viděla, ale i tak je to originální a sluší ti to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :) Vyráběla jsem čelenku i pomocí drátů, ale ta neměla tak hezký efekt jako tyto dvě, tak jsem ji sem ani nedávala

   Vymazat
 2. Tak to je super návod!:) díky za něj
  http://thepearlsofmylife.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive