RAINY WEEKEND

Nejdříve jsem měla připravený DIY článek, ale bohužel k aktuální předpovědi počasí se vůbec nehodí. Nechám si ho tedy na příště a vzhledem...

Nejdříve jsem měla připravený DIY článek, ale bohužel k aktuální předpovědi počasí se vůbec nehodí. Nechám si ho tedy na příště a vzhledem k předpovědi počasí na víkend budu raději tento článek věnovat módní výbavě do deště.
Jako dítě jsem měla několik veselých pláštěnek, pak přišel věk puberty, kdy byla k dostání pouze ta neforemná igelitová ponča, takže bych se v pláštěnce tak akorát styděla. Při nedávném nákupu na ASOS.com jsem si ale všimla mnoha roztomilých pršiplášťů a dokonce jich bylo i hodně ve slevě. Roztomilé pláštěnky jsem viděla také dnes F&F, kde se pohybují okolo pěti set. Chtěla jsem si nějaký raincoat také pořídit, ale v Tescu na Smíchově jsem už bohužel nenašla odpovídající velikost. Zkusím štěstí jinde.
Pokud raději toužíte po deštníku, doporučuji navštívit zoot.cz, je zde výběr originálních deštníku, že které se určitě nemusí nikdo stydět.

P.S.: Rozhodně nepodléhejte pochmurnému počasí, po dešti se totiž objeví sluníčko a možná uvidíte i duhu :)
raincoats / F&F (foto zdroj: F&F)
raincoats / ASOS (foto zdroj: ASOS.com)
umbrellas / zoot.cz (foto zdroj: zoot.cz)

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive