FOODPARADE 2014

V neděli jsem zavítala do pražské Troji na festival Foodparade. Musím říct, že vše bylo dokonalé. Počasí vyšlo, ochutnala jsem spoustu dobro...

V neděli jsem zavítala do pražské Troji na festival Foodparade. Musím říct, že vše bylo dokonalé. Počasí vyšlo, ochutnala jsem spoustu dobrot, potkala staré známé a také jsem se naučila něco nového.. Tým Chefparade mě naučil, jak otvírat a jíst ústřice a také jsem se zúčastnila rychlokurzu potahování fondánem. Práce s ústřicemi se mi moc nedařila, ale musím říct, že pan lektor byl se mnou veeeelmi trpělivý :) A lektorkou potahování byla cukrářka a foodbloggerka Džejn z blogu Popecenicko.cz a byla úžasná.
Celkově mám z neděle hroznou radost, protože jsem celé nedělní obžerství nechala natočit a pak jsem si video sama upravila a sestříhala. A jsem hrozně pyšná, že jsem se to sama naučila :)
Jak jsem si užila Foodparade a co všechno jsem ochutnala, můžete vidět v mém videu, které je zároveň mým prvním. Doufám, že se bude líbit, i když vím, že mám co zlepšovat.


Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive