BLACK&WHITE

Dnes byl další slunečný den a v práci jsem doslova odpočítávala minuty, jak jsem se těšila ven na sluníčko. Těchto dnů si teď hodně vá...Dnes byl další slunečný den a v práci jsem doslova odpočítávala minuty, jak jsem se těšila ven na sluníčko. Těchto dnů si teď hodně vážím, protože vím, že už jich letos moc být nemusí. Oslavila jsem ho zmrzlinou a procházkou s pejskem. Zároveň jsem spolu s pejskem vyvenčila i nové džíny a nové tenisky. 


Bílé džíny, které mám na sobě, jsou značky Lee. Džíny této značky jsem si v poslední době hodně oblíbila, obzvláště dva modely "Lynn" a "Scarlett", které na mojí postavu dokonale padnou. První "Líčka" jsem si koupila vloni na jaře a i když jsou to moje nejpoužívanější džíny, tak stále vypadají jako nové. Košili Roxy jsem si koupila na Bali v jednom z mnoha surf outletů. Mám na ní ráda to, že není tolik formální. Vypadá dobře k džínám, ale neurazí ani když potřebuji být za slušňačku.


Tenisky jsou úlovkem posledních dní a úplně jsem se do nich zamilovala. Nejsou to obyčejné černé tenisky. Jsou to černé tenisky prošívané stříbrnou nití. Navíc díky nim už nejsem takový skřítek, mají tlustou podrážku, takže jsem díky nim asi o dva cenťáky vyšší :))


 A jaký byl váš den? Ráda si přečtu vaše komentáře!

 KOŠILE / Roxy
JAENS / Lee
TENISKY / Vans
ŠPERKY / Pandora, Cruciani

Může se ti líbit

1 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive