OUTFIT #6

Stydím se za dlouhou odmlku na blogu. Za poslední dobu se toho odehrálo tolik, že na psaní nezbyl čas ani nálada. Změna zaměstnání, celk...


Stydím se za dlouhou odmlku na blogu. Za poslední dobu se toho odehrálo tolik, že na psaní nezbyl čas ani nálada. Změna zaměstnání, celkové časové vytížení a stres. Bohužel nedokážu a neumím ve špatném rozpoložení psát. Každý má někdy své špatné období. A i přesto, že pro mě nebylo posledních pár týdnů zrovna jednoduchých, našla jsem si novou zálibu, která mě na nějakou dobu asi nepustí. Moje záliba spočívá ve vymetání sekáčů :) Na second handech mě baví to, že nacházím krásné a originální kousky, které na nikom jiném nevidím. Další výhodou věcí z druhé ruky je nízká cena. Když mě hadřík ze sekáče omrzí, nemám takové výčitky svědomí, jako u neunošeného oblečení, které si koupím za plnou cenu v klasickém obchodě. Například košili z tohoto outfitu jsem koupila v Textile House za neuvěřitelných 50 Kč! Naučila jsem se levné úlovky kombinovat s dražšími věcmi a myslím, že není poznat, odkud daná věc pochází a že ji dříve nosil někdo jiný.
O mojí kořist se s vámi budu v příspěvcích pravidelně dělit. A co vy, také jste podlehly kouzlu second handů a vintage obchůdků? Jsou nějaké, které můžete doporučit?


KOŠILE / TEXTILE HOUSE SECOND HAND
LEGÍNY / CALZEDONIA
BOTY / ALDO
KABELKA / COCCINELLE
PRSTEN / MANGO

Může se ti líbit

1 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive