DYRBERG/KERN "THE JOURNEY"

Minulý týden mě velmi potěšilo pozvání na představení nové kolekce Dyrberg/Kern. Na první pohled je jasné, že je kolekce inspirována ce...


Minulý týden mě velmi potěšilo pozvání na představení nové kolekce Dyrberg/Kern. Na první pohled je jasné, že je kolekce inspirována cestováním a zejména blízkým východem. Když jsem si novou kolekci prohlížela, připadala jsem si jak v pohádkách Tisíce a jedné noci. Náhrdelníky a prsteny jsou osázeny „drahými“ kameny a „uzle“ na náramcích a náhrdelnících připomínají uvázané turbany. Na některých špercích se dokonce odráží typické znaky marocké architektury. Se šperky z této kolekce bych si rozhodně připadala jako princezna Jasmína z pohádek o Aladinovi. 
Některé šperky z kolekce jsou natolik zdobné, že se hodí pouze na zvláštní příležitosti. Pro běžné nošení bych nejraději sáhla po těch jednodušších. Z celé kolekce mě nejvíce zaujaly "uzlové" a perlové šperky. Dyrberg/Kern má u mě navíc veliké plus za to, že jsou šperky vyráběny z anti-alergenních materiálů. 

Jaké šperky preferujete vy? Dáváte přednost kvalitě před kvantitou nebo naopak?


Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive