NEW YORKER - SPRING&SUMMER 2015

Včera jsem byla na uvedení nové kolekce značky New Yorker. New Yorker má tu výhodu, že prodává tak nějak od všeho kousek za málo peněz. Hned...

Včera jsem byla na uvedení nové kolekce značky New Yorker. New Yorker má tu výhodu, že prodává tak nějak od všeho kousek za málo peněz. Hned na začátku se přiznám, že v New Yorkeru nakupuji minimálně. Poslední dobou investuji raději do kvality, takže tam většinou chodím pro sezónní módní "výstřelky", za které nechci dávat moc peněz. Některými kousky jsem však byla mile překvapena. Na fotkách můžete vidět ukázku kolekce a toho, co mě zaujalo.

Část kolekce je plná černých, šedivých a bílých tónů. Často v kombinaci s transparentními materiály nebo krajkou. Druhá část překypuje veselými barvami. Je plná vzorů, najdete v ní květinové motivy, nápisy nebo opakující se aztécké vzory.


Tahle mikina je opravdu roztomilá. Podle nápisu je přesně pro mě :)
A to nejlepší nakonec. New Yorker představil kolekci sportovního oblečení, která je plná veselých barev. Myslím, že u sportovní kolekce je barevnost potřeba. Mně osobně se v hezkém a barevném oblečení sportuje s větší chutí a pozitivitou :) Tato kolekce by měla být na obchodech od poloviny března. Tuto informaci si píši do diáře, protože některé z těchto kousků mi rozhodně stojí za pozornost.
Akce se konala restauraci KITCHEN - The Adress. Pro hosty byl připraven brunch a asijské dobroty. Prostory této restaurace jsou opravdu úžasné. Tuto restauraci znovu ráda navštívím.


Tak co myslíte, mám sáhnout po těch růžových nebo po těch modrých?
svetr, boty / F&F; kalhoty / Zara; brýle / Marc by Marc Jacobs; brašna přes rameno / Canon :)

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive