MY VALENTINE'S DAY!

V loňském roce jsem Valentýna trávila tak, že jsem šla s kamarádkou na nejhorší film, který kino v danou chvíli nabízelo. Večer pokračoval ...

V loňském roce jsem Valentýna trávila tak, že jsem šla s kamarádkou na nejhorší film, který kino v danou chvíli nabízelo. Večer pokračoval v restauraci nad pivem a s burgrem ve tvaru - ehm, ehm - mužského přirození. Jak romantické :) Pokud vás zajímají detaily toho večera, šla jsem na film Babovřesky 2 a specialitu jsem ochutnala v restauraci Bejzment. 
S podobnou ironií budu Valentýn "slavit" i letos. Nikdy jsem nebyla fanynkou svátku svatého Valentýna. Nebudu fanynkou ani letos. Můj svátek zamilovaných spadá jedině na 1. Máj a Tři krále. Navíc si myslím, že by si lidé měli dokazovat lásku pořád a ne speciálně na svátek zamilovaných. 
14.2. dokážu lásku sama sobě a udělám si takový svůj "beauty day". Pokud tedy nebudu pracovat nebo si lámat kosti na snowboardu :)

  1. Bez lakování nehtů se zkrášlovací den neobejde! Já jsem si oblíbila laky značky Bourjois (od 130,-)
  2. Třpytky a duha z rohu jednorožce rozzáří i ten nejnudnější den! Tato kouzelná koupelová pěna je k dostání v prodejnách Lush za 149,-
  3. Pitný režim si musím neustále hlídat. Když jsem doma, přidávám si do vody citron. Svěží chuť a dávka vitamínů mě vždy nakopne. 
  4. K tomu není co dodat. Na Sie teď hodně ulítávám. .
  5. Kokosový olej používám téměř na vše. Dělá tu nejlepší službu nejen mojí pleti, ale i vlasům. Kokosový olej mimochodem můžete použít i na vaření. Koupíte ho v prodejnách Country Life za cca 120,-.
  6. Když běhám celé dny po Praze, tak obvykle moc ovoce nesním. Většinou mám u sebe nějakou rádoby zdravou tyčinku, kterou zaháním hlad. Přísun vitamínů se pak snažím dohnat během volných dnů.
Co budete dělat zítra vy? Oslavíte Valentýna nebo ho budete také bojkotovat?

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive