CLINIQUE: CHUBBY STICK

O víkendu jsem byla v Outlet Areně ve Štěrboholích a objevila jsem ráj. Outlet obchod se značkovou kosmetikou za skvělé ceny. Nejdříve js...


O víkendu jsem byla v Outlet Areně ve Štěrboholích a objevila jsem ráj. Outlet obchod se značkovou kosmetikou za skvělé ceny. Nejdříve jsem nevěděla, co chci dřív, ale nakonec to vyhrály "čabyny". Konečně po dlouhé době něco, co mě opravdu nadchlo. Vím, Chubby Sticks nejsou na trhu žádnou novinkou, mnohokrát jsem o nich četla, ale do teď jsem zatím neměla možnost je vyzkoušet. Kdo je zatím nezná, jedná se o hydratační barevné balzámy na rty. Sada čtyř produktů i s taštičkou byla k dostání za velmi výhodnou cenu. Přiznávám, ta roztomilá taštička hrála při rozhodování také svojí roli.
Sada obsahovala dva odstíny klasických Chubby sticks a dva odstíny Chubby stick intense. Normální Chubby stick vykouzlí na rtech jemný barevný nádech. Intenzita barvy záleží na tom, jak moc rty přetíráte. Chubby stick Intense, jak už název napovídá, dodá rtům intenzivnější barevný odstín a to už po jednom nátěru. Na fotce níže můžete vidět rozdíl mezi klasickými a Intense (poslední dva). Obě verze rty hydratují a dodávají rtům lehký lesk. Nevím, jestli jsem si to nevsugerovala, ale mám pocit, že mé malé rty jsou opticky větší.
Jsem milovnice všech možných patlátek na pusu a nebojím se barev. Problém je ale v tom, že mám po většině rtěnek nebo lesků extrémně vysušené rty. Nejen, že Chubby stick vypadají na rtech skvěle, ale rty jsou zároveň hydratované. Problém s vysušenými rty je dnešním dnem nejspíš vyřešen. 
Cena: cca 400,- /4ks Chubby Stick + taštička


Může se ti líbit

1 COMMENTS

  1. Zatím mám doma jen jeden, ale určitě si pořídím další, jsou super :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive