OUTFIT #10

Jsem ve skluzu. Zase jsou tady ty dny, kdy pomalu nestíhám ani oběd, natož, abych stihla udělat něco pro domácnost, pro sebe nebo pro blog. ...

Jsem ve skluzu. Zase jsou tady ty dny, kdy pomalu nestíhám ani oběd, natož, abych stihla udělat něco pro domácnost, pro sebe nebo pro blog. Bohužel se stres často odráží na mojí náladě (o pleti ani nemluvím). Ta nálada je stejná, jako když mám třeba hlad. Což je hodně zlý :) Naštěstí mám všímavého přítele, který se na mě nemohl dál dívat a vzal mě na výlet do zoo. Myslím, že v Praze není jiné místo, které mi dokáže tolik zlepšit náladu. Návštěva zoo splnila svůj účel a já odcházela domů plná dojmů a pozitivní energie. Snad mi to nějaký čas vydrží.

Můj výletnický outfit sice není nijak inspirativní, ale já ho miluju. Skládá se z mých momentálně nejoblíbenějších kousků. Kožená bunda, kašmírový svetr, pohodlné tenisky a velké brýle. Každý z těchto kousků má svojí vlastní kapitolu a ráda se o tom v budoucnu rozepíšu. Dnes zmíním sluneční brýle, které zbožňuji za to, že spolehlivě zakryjí mojí "no make-up" face.


 kožená bunda / Asos.com
kašmírový svetr / Promod
jeans / Lee
tenisky / Nike via Nike ID
sluneční brýle / Marc by Marc Jacobs
prsten / Pandora


Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive