OUTFIT #9

Tak jsem tentokrát opět sáhla po černobílé kombinaci. Už to začíná být trochu nuda, ale když ta černá je vždy tolik vděčná. Zvlášť, když zro...

Tak jsem tentokrát opět sáhla po černobílé kombinaci. Už to začíná být trochu nuda, ale když ta černá je vždy tolik vděčná. Zvlášť, když zrovna nemám vypráno :) Máte to tak taky? Sako s vertikálními pruhy jsem koupila za pár korun v sekáči. Už při koupi jsem si naplánovala jeho revitalizaci, ale zatím jsem se k ní nedostala. Potřebuji nejdříve sehnat nějaké cool knoflíky. Mám pocit, že když něco začnu shánět, tak jako naschvál nemůžu sehnat nic, co by splňovalo mé představy. Je to snad zákon schválnosti?
Knoflíky jdou sice proti mně, ale jinak se mi v poslední době daří. Blížící se jaro mi dodává novou zdravou energii. Odhodlala jsem se konečně ke zkrácení vlasů (díky Pavle), absolvovala jsem workshop módního marketingu a PR, mám stáž snů, cvičím a vrátila jsem se k výrobě těch svých "serepetiček". Jednou z nich jsem mimochodem oživila svůj outfit. Jedná se o ten jednoduchý delší náhrdelník.
Top, kalhoty / Mango
Sako / Vintage
Boty / Vans
Náhrdelníky / DIY, I am...


Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive