WELCOME HOME MY NEW COAT!

Tak jsem se namlsala hezkého jarního počasí a zase jsou tu studené dny. Sice nemrzne, ale místo toho nastoupil studený vítr a déšť. Nebyla ...

Tak jsem se namlsala hezkého jarního počasí a zase jsou tu studené dny. Sice nemrzne, ale místo toho nastoupil studený vítr a déšť. Nebyla bych to ale já, kdybych si na něčem nenašla alespoň nějaké plus. Mohla jsem vytáhnout můj nový kabát. Už jste ho mohli vidět na mém instagramu a je to přesně ten, který jsem hledala celou zimu. Pozdě, ale přece! V neutrální barvě, lehce oversize (ale ne moc) a dlouhý tak akorát na mojí maličkost. Často mám problém na sebe sehnat vhodný kabát nebo bundu. U tohoto kabátu nemusím mít ani ohrnuté rukávy, což je pro mě u většiny kabátů pravidlem. Můj nový milovaný kabát jsem sehnala v New Yorkeru a mám z něj velikou radost. Tajně si přeji, abych ho mohla ještě pár dní nosit. Chci si ho trochu užít, protože pak ho minimálně půl roku neuvidím :) 
Fotky bohužel nejsou moc kvalitní, jsou pouze z telefonu a focené v pološeru, ale kabátek je na nich myslím vidět dostatečně.


kabát / NEW YORKER
triko / MANGO
kalhoty / TALLY WEJL
boty / F&F
kabelka / VINTAGE (Kuzmarkt)

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive