WORKSHOP - MARKETING & FASHION PR

Jestli sledujete můj facebook , mohli jste se tento týden dočíst o tom, že jsem absolvovala dvoudenní workshop Módního marketingu a PR. Zůst...

Jestli sledujete můj facebook, mohli jste se tento týden dočíst o tom, že jsem absolvovala dvoudenní workshop Módního marketingu a PR. Zůstala jsem věrná Alence Šafratové a její Škole stylu Backstage. Líbí se mi, s jakou pečlivostí si Alena vybírá své lektory. Ani tentokrát neudělala krok vedle. Role hlavní "pančelky" (čti lektorky) se ujala Tereza Michovská, která se módě věnuje celý její profesní život a momentálně pracuje pro jednu z nejúspěšnějších PR agentur zaměřených na fashion. Jako hostující lektorka nám přednášela Lucie Janotová, módní ředitelka časopisu Harper's Bazaar.
Na kurzu jsem se dozvěděla mnoho nových informací. Například jak to chodí při spolupráci klienta a PR agentury, jak funguje inzerce nebo jakou hodnotu má pro klienta redakční podpora v časopise. Témat bylo samozřejmě mnohem více, ale pochopte, nemůžu prozradit všechno :) Workshop nebyl pouze o přednáškách. Měli jsme i několik zajímavých úkolů. Zkusili jsme si naplánovat slavnostní uvedení nové kolekce se vším všudy. Jedním z dalších úkolů byl monitoring, který sice není tolik zajímavý, ale je nedílnou součástí práce každého PR manažera nebo agentury.
Workshop můžu rozhodně doporučit. Informace pro mě byly nové a užitečné. Lektorky hýřily dobrou náladou a neochudily nás ani o zajímavé historky z jejich praxe. Z kurzu jsem díky nim odcházela nabitá novými informacemi a pozitivní energií. Pokud vás kurz zaujal a chcete se dozvědět více, podívejte se na stránky Školy stylu Backstage a na rozhovor s Terezou Michovskou.

Jelikož jsem pilná studentka a věnovala se přednášce, tak nemám moc fotek. Fotky ostatních kurzistek můžete najít na Instagramu pod hashtagem #workshopmarketingu.


Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive