NEW IN FROM FASHION MARKET

O víkendu jsem navštívila další Fashion Market. Konal se ve dvou halách Holešovické tržnice. Po poslední návštěvě mám bohužel pocit, že už t...

O víkendu jsem navštívila další Fashion Market. Konal se ve dvou halách Holešovické tržnice. Po poslední návštěvě mám bohužel pocit, že už to jde pomalu do kopru. Někteří prodejci mají nápadně podobné věci s jinými, jeden kopíruje od druhého a tím podle mě celá akce postrádá smysl... To už je ale věc pořadatelů. Nicméně, nakonec jsem něco pořídila.
Můj oblíbený vintage obchod Kuzmarkt opět nezklamal. Odnesla jsem si od nich již druhou kabelku. Tentokrát to vyhrál černý kožený "chlebník" menší velikosti. Už jste ho mohli vidět v předchozím outfitu a asi ho teď budu nosit pořád. Kabelka stála pouze 350,-, což je za kvalitní koženou kabelku úplně úžasná cena. Tenhle obchůdek můžu vřele doporučit. Když máte štěstí (a já už ho měla dvakrát), tak můžete narazit na opravdu hezké věci za hubičku. Kamennou prodejnu najdete v 1. patře kavárny Nudný otec na Letné.


Další věc, kterou jsem si koupila, byly náušnice. A budu upřímná, jsem naštvaná. Jejich cena sice byla 50,-, ale větší šunt jsem asi neviděla. A divím se, že se prodejce nestydí tyto věci nabízet. Vybrala jsem si krásné zelené náušnice. Jedna z náušnic se zničila hned ve chvíli, kdy jsem si ji nasazovala do ucha. Jednoduše řečeno, ten díl, co se strká do ušní dírky, byl nekvalitně přilepení a oddělil se tak od kamínku. Naštěstí jsem si náušnice nasazovala hned po koupi, takže mi je slečny ochotně vyměnily za jiný kus. Říkala jsem si v tu chvíli, že se to může stát. Ale ty vyměněné se mi takto oddělily hned druhý den a to bez jakékoliv manipulace. Jako oukej, stálo to pade. Štve mě to z principu, takovéhle věci by se na těchto akcích vyskytovat neměli. Prodejce prostě šetřil na lepidle a odfláknul to. Ve stánku Gemsover si příště nenakoupím.

Chodíte na Fashion Market nebo podobné akce? Co vás tam nadchlo nebo naopak zklamalo? Zajímá mě váš názor!


Může se ti líbit

1 COMMENTS

  1. Nejsem z Prahy, takže na podobné akce nechodím, ale tvoje úlovky vypadaj dobře :) Taková černá kabelka by rozhodně neměla chybět, tu svojí jsem hledala celkem dlouho a potřebovala bych ještě jednu o krapet větší :D
    HollyChicc

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive