25 YEARS OLD CHICK

Před měsícem jsem oslavila svoje 25. narozeniny. Takovou depku, jako jsem měla před narozeninami, jsem dlouho neměla. Samozřejmě vím, že ...

aP6190098
Před měsícem jsem oslavila svoje 25. narozeniny. Takovou depku, jako jsem měla před narozeninami, jsem dlouho neměla. Samozřejmě vím, že jsem pořád mladá, ale ty kecy ze strany mého okolí mě už poněkud unavovaly. Fráze "už čtvrt století, jooo?" byla asi nejčastější. Počítala jsem si vrásky na čele a přitom tiše doufala, že si v den mých narozenin nikdo nevzpomene. Abyste tomu rozuměli, pokud si vsugeruji, že mám vrásky, tak mi to nikdo nikdy nerozmluví. Stejně tak to bylo i s tou mojí narozeninovou depkou. 
Nakonec nadešel den D. Během dne proběhlo několik milých blahopřání a nakonec na mě od mojí maminky a snoubence čekal dárek, který jsem absolutně nečekala. Možná jste si všimli, že mám poslední dobou kvalitnější fotky :) Ano, dostala jsem můj vysněný foťák a ta radost z něj mojí narozeninovou krizi úplně zažehnala. Druhý den už jsem se hodila definitivně do pohody a už jako pětadvacetiletá si říkala, jak jsem hrozně pitomá, že jsem si dělala z narozenin hlavu. 
Jak se srovnáváte s významnějšími narozeninami vy? Uklidněte mě, že nejsem jediná takhle hysterická :)
aP6190086
Jako téměř čerstvá pětadvacítka jsem si pro tento post oblékla:
šaty a boty - VANS ● kalhoty - BERSHKA ● bunda - ASOS.com ● kabelka - VINTAGE

aP6190083
aP6190063
aP6190074

Může se ti líbit

5 COMMENTS

 1. Popravdě, mě je 22 a tak nějak se s tím věkem pořád nemůžu srovnat. Nevím no, asi se přidám k těm, co narozeniny už neslaví a budu předstírat, že jsme se zasekla na 22-ti. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A bude hůř :)) Co budeme dělat za deset let :)))

   Vymazat
  2. Nejhorší je, když vás místo obvyklého "slečno" začnou najednou oslovovat "paní".

   Vymazat
  3. To jo, příští týden budu mít svatbu, takže pak už ani na oslovení "slečno" nemám nárok :D

   Vymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive