HELLO WEEKEND

Je teprve středa a já už se zase tetelím na víkend. Čeká mě sice spousta povinností s přípravami výzdoby na svatbu, ale na zábavu se stopr...

Je teprve středa a já už se zase tetelím na víkend. Čeká mě sice spousta povinností s přípravami výzdoby na svatbu, ale na zábavu se stopro čas taky najde. V Praze má být o víkendu zase milion zajímavých akcí a už pomalu vybírám, co budu dělat.

Tady je malý přehled akcí, které mě zaujaly. Potkáme se někde?

• Na smíchovské Prague Beach​ bude v pátek večer Weekend Warm-up párty a hned druhý den od 10:30 vyprošťovací Španělský brunch! Pokud budete mít večer chuť na film, v letním kině Prague Beach promítá životopisný film Yves Saint Laurent.
• Máte rádi rappera Ektora? Tak skočte v pátek večer na jeho vystoupení v Mecce!
• V sobotu a v neděli se také můžete těšit na Prague Fashion Market spojený s Local Food marketem, ale pozor, tentokrát poprvé na smíchovské náplavce Nábřeží Smíchov. Fashion Market připravil i bohatý kulturní program. Těšit se můžete třeba na DIY workshopy a večer promítání filmu Prázdniny v Římě. Nemůžu se dočkááát :)
• Jestli jste fanatický do pohádek a animáků stejně jako já, jděte do kina na Minions. Já jdu v pátek :) BANANAAAAA!!!!!
• Pro milovníky second hand hadříků se v pátek a v sobotu koná výprodej šatníku stylistek ze školy stylu Backstage a Letní Bazar Bar v Era světe na Jungmanově náměstí.
foto zdroj: pinterestMůže se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive