MINI REPORT Z PRAGUE FASHION MARKETU + VLOG!

Včera jsme si udělali s klukem lehkou společnou rozlučku se svobodou. Nejdřív jsme šli do kina na Mimoně, musím říct, že film je fakt perfek...

Včera jsme si udělali s klukem lehkou společnou rozlučku se svobodou. Nejdřív jsme šli do kina na Mimoně, musím říct, že film je fakt perfektní. Smála jsem se od začátku až do konce. Vlastně jsem se smála už při reklamách. Při reklamách na všechny možný tictac bonbony a nesquiky dětské osazenstvo vykřikovalo "to máme doma!" a nebyla bych to já, abych se k nim (už teda lehce poupravená) nepřidala. Po kině jsme šli na Prague Beach, pak tancovat na Náplavku a pak ovíněni domů.

Ráno jsem se probudila naštěstí bez kocoviny a hned ráno jsme aktivně vyrazili na Prague Fashion Market na smíchovskou náplavku. Odešla jsem s úžasnou šedivou mikinou a asi s několika položkami na wishlistu. Ta mikča je fakt úžasná, našla jsem ji u stánku City folklore a je tak jemná a teploučká! Nejvíc mě ale baví její kapuce a střih. Na wishlistu přistály veganské hand made slip-on boty Inkkas, pak nějaké plechovky a prstýnky (klasika). A můj drahý vybral v Krispol store nádherného motýlka na svatbu! Asi mu ho budu občas krást :)

A víte co? Pojďte se semnou podívat na Prague Fashion Market :) Stačí mrknout na video!

foto zdroj: fb Inkkas Czech
aa
Kdyby vás zajímal můj domácí outfit, triko - starý, yoga tepláky - Tchibo, papuče - Ježíšek :D A mikina Cityfolklore samozřejmě :)
aaa
motýlek Krispol store

Pokud se ti líbí můj blog, budu ráda, když mě podpoříš likem mojí facebook stránky :)

Může se ti líbit

4 COMMENTS

 1. Jsem strašně líná jet do Prahy na fashion market, tak jsem ráda, že jsem alespoň něco viděla ve tvém vlogu. Ty motýlci jsou opravdu rozkošní. Být Romanem koupím je všechny. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to tentokrát měla téměř u baráku :) Na stránkách Prague Fashion Marketu bývá seznam prodejců a myslím, že téměř všichni budou mít facebook, webovky nebo e-shop. Takže nemusíš zoufat a můžeš se podívat, co který prodejce nabízí :)

   Vymazat
 2. Ja som sa zasa nemala ako dostaviť na Fashion Market, takže tiež ďakujem aspoň za vlog! :-)

  Dijoun&Klaudi

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá to super akce. Já teď bohužel studuju v Německu, tak mi takovéhle akce utíkají :/. Ten motýlek je boží :)
  http://theelegantzone.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive