MY IKEA DREAM FLAT

Když jsem byla malá, mým nejoblíbenějším "časákem" byl katalog Ikea. Často a dokola jsem si ho prohlížela a představovala si mů...

Ikea dream flat
Když jsem byla malá, mým nejoblíbenějším "časákem" byl katalog Ikea. Často a dokola jsem si ho prohlížela a představovala si můj budoucí byt složený ze všech těch kousků, co se mi líbí. Dlouho jsem tohle nedělala a přiznám se, že ani nevím, jestli Ikea své katalogy stále dělá. Zabrousila jsem tedy na jejich stránky a složila si svůj obývák snů:

Umělá kůže se mi líbí už od malička, ale nikdy jsem si ji nepořídila. Myslím, že by to byl perfektní pelíšek pro mého králíčka Gregora.Občas na mě padne taková únava, že to ani nejde ovládnout, je to taková moje nemoc. Proto je pro mě pohodlná deka nezbytností :)

Ráda se prohlížím v zrcadle. Možná je to takový trapný zvyk, ale asi se ho už nezbavím. Tohle má navíc praktickou poličku na zkrášlovadla nebo šperkovnici.


Tenhle pruhovaný polštář mi připomíná letošní kolekci Dolce&Gabbana. Asi proto se mi tak líbí!Přála bych si přijít domů z práce, uvařit si v pět hodin čaj a sedíc na taburetu ho pomalu usrkávat. Zamotaná v té huňaté dece výše.


Stoleček se mi líbí hlavně pro jeho netradiční a lehký retro vzhled.


Kombinace šedivé a růžové je podle mě kouzelná. Proto šedivé závěsy. Závěsy jsou v našem bytě také hodně důležité, rádi si promítáme filmy na zeď, takže se bez nich často neobejdeme.Křeslo Ektorp a ušák Strandmon. Tak tyhle dvě křesla jsou už dlouho moje tajná láska. Ve svém předchozím bytě jsem měla sedačku Ektorp a bylo to to nejpohodlnější posezení na světe. No a ten ušák je prostě stylovka.Truhlu na poklady přeci potřebuje každá správná princezna.Nemusel by to být zrovna tenhle obraz. Nějakou originální ozdobu by to ale chtělo.


Mám doma poměrně dost kravinek, které stále putují, protože nemají pevně dané místo. V téhle poličce by všechny ty svíčky, fotky nebo šperkovnice měli své místo.


Tohle je karafa HÄMTA a já v ní úplně vidím tu okurkovou domácí limonádu!!!


Pokud se ti líbí můj blog, budu ráda, když mě podpoříš Likem mojí facebook stránky :)

Může se ti líbit

4 COMMENTS

 1. Ta truhla je úžasná, podobné kousky mam velmi rada

  OdpovědětVymazat
 2. Chtěla bych mít na jeden den zlatou kreditku a jít do Ikei, haha :D

  Life By Peggie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně :) nebo mít nějakou speciální poukázku na cokoliv v Ikee!

   Vymazat
 3. Máš dobrý vkus ! Naozaj ! To kreslo je parádne :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive