STORY ABOUT MY PANDORA BRACELET

Včera jsem byla na představení nové kolekce Pandora. Při té příležitosti jsem si vzpomněla na mojí první Pandorkovou zkušenost, o kterou se ...

Včera jsem byla na představení nové kolekce Pandora. Při té příležitosti jsem si vzpomněla na mojí první Pandorkovou zkušenost, o kterou se s vámi chci podělit.
Jako malá jsem si vždycky přála mít ten náramek, na který se pomocí karabinky připnou přívěsky čtyřlístků, písmenek, berušek a dalších havětí. Pamatujete? Nikdy jsem ho neměla. Možná jsem neuměla nahlas říct, co si přeji nebo byl problém v tom, že moje kůže kvůli exemu nesnesla styk se stříbrem a cetkama. Už nevím, byla jsem malá, ale obě varianty jsou pravděpodobné.
Před pár lety přišla Pandora a bylo to tady po letech zase. Zahořela jsem opět touhou mít náramek, který zaznamená moje emoce, zážitky i vzpomínky. Sama jsem si ho kupovat nechtěla, asi by pak pro mě neměl takovou duševní váhu. A aniž bych to čekala, před pár lety jsem ho našla pod Vánočním stromečkem. Byl to dárek od maminky a vybrala na něj snad ty nejsymboličtější korálky. Pejsek znázorňuje mého nejlepšího kamaráda Bobíčka, písmeno R jako Roman - můj snoubenec, skleněný korálek v mé oblíbené tyrkysové barvě, dále jsem na něm měla dva rozdělovače a řetízek s pojistkou. Náramek má ale tak pevné zapínání, že pojistka je na náramku spíš na okrasu :) O něco později jsem dostala k narozeninám od kamarádek srdíčko s tlapičkama, asi proto, že zbožňuji zvířata a žabičku s korunkou pro štěstí na rozloučenou od mých milovaných bývalých kolegyň.

V mojí Pandora sbírce je i set náušnic a prstýnku s mašličkou. To byl také dárek od mých bývalých kolegů na rozloučenou. Ten prstýnek jsem si oblíbila natolik, že ho téměř nesundavám. 
Ve slevách jsem si koupila červenou koženou šňůrku na ruku, ale je to s ní tak, jak jsem psala výše. Tím, že jsem si ji pořizovala sama, nemá pro mě žádnou "hlubší" hodnotu.
Včera jsem jednoho chlapce slyšela říkat, že Pandoru má teď každá pipina. Za sebe můžu říct, že jsem ráda jednou z těch pipin :)Může se ti líbit

5 COMMENTS

 1. Krásný náramek :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/06/nakupy-sephora-teta-rossman-manufaktura.html

  OdpovědětVymazat
 2. naprostě tě chápu, Pandoru mám také a je to pro mě naprosto smysluplný náramek plný emocí a vzpomínek

  OdpovědětVymazat
 3. Já jí mám taky a celé mi to přijde jako úžasný nápad. Možná jí má každá pipina, ale pokud máš náramek opravdu k tomu, abys do něj vkládala svoje zážitky a vzpomínky a nekupuješ si korálky podle toho, které se ti líbí, tak rozhodně nejsi žádná pipina.
  http://hollychicc.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Náramok je veľmi pekný :)

  http://lifestyle-beautyblog.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 5. prosim ako sa vola alebo pod akym cislom by som nasla ten 3.naramok sprava?��

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive