BRIDE'S DIARY / 1st part

Tak už to mám všechno za sebou. Doufala jsem, že na blog přispěji dřív, ale bohužel jsem to nezvládla, měla jsem toho nad hlavu. Takže co v...

Tak už to mám všechno za sebou. Doufala jsem, že na blog přispěji dřív, ale bohužel jsem to nezvládla, měla jsem toho nad hlavu. Takže co všechno se za tu dobu událo? Vezmu to hezky popořadě:
Naposledy jsem vám psala o tom, že mě čeká rozlučka se svobodou. Rozlučka trvala od pátku do pondělí a byla oooopravdu náročná. Konala se na Nové Živohošti - oblíbeném pařícím místě našeho holčičího gangu. Holky mi přetextovaly a zazpívaly písničku, dávaly úkoly, zajistily párty na šlapadlech nebo postavily party stan s bazénkem. Jedním slovem perfektní. Jestli jsem za těch pár dní naspala 8 hodin, tak je to moc :) Kromě zážitků jsem si odvezla domů i bolest v krku a taky pěknou opici.

aaP7030007

Další dny jsem vyřizovala, nakupovala a obvolávala záležitosti okolo svatby a do toho jsem bojovala s nastydnutím, bolestí v krku a únavou. Taky mě přepadla pěkná depka z toho, že nic nestíhám, nic nemám… Asi klasická panika před svatbou.
Uklidnila jsem se až ve středu večer při nákupu bot :) Můj drahý nechal nákup bot klasicky na poslední chvíli a teď za to děkuju. Šli jsme do mého oblíbeného obchodu Aldo a tam jsme vybrali krásné pánské společenské boty. Já jsem tam narazila na krásné nude sandálky na širším podpatku. Moje vysněné, které se mi na moji úzkou nohu nedařilo nikde sehnat a které mi v mysli byly jako pohádka na dobrou noc. Můj drahý mi řekl: „Jestli si je vezmeš na obřad, tak ti je koupím.“ Můj původní výběr svatebních bot jsem si tak hodně rychle rozmyslela a už vyjednávala na kase o slevě Nakonec se vše obrátilo a já měla po šíleném dni konečně pořádný úsměv na rtech.  

aaP7100066

Čtvrtek už byl klidnější. Během dne jsme společně zařídili pár posledních věcí a já jela spát na místo, kde jsme se měli druhý den vzít. Povečeřela jsem v kruhu rodinném a za psychické podpory mojí milované kamarádky vyrazila na kutě. Všichni se ptají, jestli jsem mohla spát? Taky jsem se toho bála. Chtěla jsem se do manželství namotivovat a pustila si seriál Zoufalé Manželky. Údajně jsem během pěti minut spala :)

aaP7090057

A jak probíhal můj svatební den? Protože byl článek hodně dlouhý a vyčerpávající, rozdělila jsem ho na dvě části. Na další článek na toto téma se můžete těšit 19.7.!

I44A4469

Může se ti líbit

3 COMMENTS

 1. Těším se na článek ze svatby, protože ta instagramová fotka, co svítí nahoře, je úplně geniální a chci vidět víc!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fotek bude určitě víc a za mě jsou nádherné!

   Vymazat
 2. Článok zo svadby bude super ! :) TeŠím sa ...
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive