BRIDE'S DIARY / 2nd part

Ve svatební den mi bylo po probuzení skvěle. Venku svítilo sluníčko a já měla už téměř vše připravené. Posnídala jsem a vyrazila doladit r...

Ve svatební den mi bylo po probuzení skvěle. Venku svítilo sluníčko a já měla už téměř vše připravené. Posnídala jsem a vyrazila doladit rozpracovanou výzdobu na pokoj, kde jsem byla až do obřadu zavřená. Díky za moje skvělé kamarádky, které mě svojí přítomností odreagovaly, namalovaly, se vším pomohly, uvázaly kytky, vyzdobily areál a vlastně vůbec díky, všem, co v náš šťastný den přišly. Bylo to úžasné. Naši nejbližší se společně sešli na tomhle nádherném místě jen a jen kvůli nám dvěma a naší lásce. Všechnu tu dokonalost doplňovala nejhezčí hudba, legrace, nejlepší únos nevěsty v historii svateb, výborné jídlo (které jsem ani nestihla ochutnat, ale všichni říkali, že supr :)), spousta zmrzliny a smích přátel a rodiny. Tenhle všechen ideál doplnil ještě místní poník, který šel po náročném natáčení seriálu My Little Pony do Botaniky na důchod. Večer nás překvapila brzká večerka, kdy jsme museli přesunout párty z venku dovnitř do restaurace. Ale i uvnitř jsme si svatební večírek užili. Překvapil nás kamarád, který nám složil písničku a pak nám ji zazpíval a zahrál na klavír. My zas překvapili hosty tím, že jsme promítli naše video ze zásnub. Potom se začalo opravdu pořádně pít. Tančilo se, zpívalo se, ženich rapoval a najednou začalo pánské osazenstvo dokonce i tančit bez košil.
I44A5571V euforii ze svatby jsme ještě teď, uběhlo už pár dní a stále o tom mluvíme. Do toho si dokola prohlížíme těch pár fotek, co máme na chalupě k dispozici. Jsou to ty nejhezčí fotky, co jsme kdy viděli. Fotil je pro nás náš výborný kamarád a fotograf Josef Rafael. K tomu se kocháme fotkami od svatebčanů a čteme gratulace od přátel a známých. A jak nejsem na signálu, tak na ně nemůžu odpovědět.
Můžu říct, že ta nejlepší svatba, na které jsem kdy zatím byla, byla ta moje. Na psí uši. Tenhle pocit bych přála každé nevěstě na světě.
A taková vsuvka nakonec. Článek píšu na chalupě, kde teď odpočívám a ptám se muže: „Píšu článek, v jakym stylu byla ta naše výzdoba? Jak bys jí jako popsal?“ On ke mně zvedne hlavu a povídá: „Boho.“ „No Romí, ale jak bys to jako popsal kámošovi?“ „Libový.“ Je vidět, že poslouchá, co říkám. Boho je můj oblíbený styl o kterém evidentně doma asi i často mluvím :)
Připravte se, že se teď na blogu časem objeví i další svatební články. V jednom z příštích příspěvků vám ukážu, jak vypadala moje svatební výzdoba a k tomu krátké DIY návody. Jak jsme vyřešili hudbu nebo co jsme měli na sobě. Přihlaste se k odběru nebo lajkněte stránku na fb, kde informuji o nových článcích na blogu.
I44A4953
I44A5599
I44A5592
I44A5613
I44A4963
I44A6174

Může se ti líbit

3 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive