OUTFIT #12

Je to tady. Neskutečný kolotoč. Červenec je pro mě měsíc, který je plný změn. Za nedlouho už nebudu slečna, ale paní. Zní to fakt divně, pr...

Je to tady. Neskutečný kolotoč. Červenec je pro mě měsíc, který je plný změn. Za nedlouho už nebudu slečna, ale paní. Zní to fakt divně, protože samu sebe stále vidím jako takové přerostlé dítě. A myslím, že mě tak vidí i mé okolí. Musím se naučit nový podpis, zvyknout si na nové jméno, vyměnit doklady a užívat si štěstí. 
A když už teda budu ta velká holka, rozhodla jsem se, že do těch velkých změn zapojím i blog. Nové méně infantilní jméno, nápady, banner i doména. Samozřejmě se to neobešlo bez technických problémů :) Na to, jak přesměrovat starou doménu na novou, jsem nepřišla, takže kdybyste věděli, jak na to, tak budu moc ráda za radu do komentářů.
Myslím, že by zasloužil vysvětlení nový název Lovestyle by Tez... V budoucnu chci na blog přispívat více lifestylovými články a zároveň se stále držet outfit postů s kratším povídáním. Blog teď dělám s mnohem větší láskou, než na začátku, takže jsem místo lifestyle použila spojení lovestyle. A ze všech těch názvů, co jsem si napsala na papír to Lovestyle by Tez prostě vyhrál.
Přeji vám krásný víkend :) Mě čeká rozlučka se svobodou, na kterou se neskutečně moc těším. To znamená, že ode mě bude na internetech nejspíš minimálně do pondělí klid. Ráda bych udělala nějaké video z rozlučky, ale kdo ví, jestli na to bude vůbec čas, myslím, že to bude náročné a s velkou cenzurou :)
P.S.: Ta malá zrzavá liška, to je Rozárka. A i když občas dělá průsery, tak je to moje nejlepší kamarádka.
aP6260214
košile - WRANGLER ● sukně - ORSAY ● boty - MARKS&SPENCER
aP6260212
aP6260215

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive