OUTFIT #17

Je to dva měsíce, co mám nový foťák a pořád jsem z něj taaaak vyplesklá! Mám Olympus PEN E-PL7 a je tak uživatelsky přátelský! Pracovně se ...

Je to dva měsíce, co mám nový foťák a pořád jsem z něj taaaak vyplesklá! Mám Olympus PEN E-PL7 a je tak uživatelsky přátelský! Pracovně se potkávám s profesionálními fotografy a občas se mě ptají, co že to mám za foťák. Nejjednodušší a nejvýstižnější odpověď vždycky je, že je to takový foťák pro holky :) Má i několik "uměleckých" režimů, například první čtyři fotky z této outfitové série jsou foceny jedním z nich a působí hodně romanticky. Řeším teď dilema, jestli režim používat častěji. Líbí se vám tyto fotky?
A teď k outfitu. Tyhle šaty mi dovezl manžel z Barcelony a patří mezi mé oblíbené. Jsou mi sice o malinko větší, ale vůbec mi to nepřekáží. Vázání na zádech situaci zachraňuje. Našla jsem fb stránky obchůdku Wasabi, ze kterého jsou a musím říct, že mi sortimentem připomíná pražský Lazy Eye. Doufám, že se někdy do Barcelony podívám a omrknu Wasabi naživo.
Den před focením jsem protančila střevíce, takže druhý den jsem měla nohy tolik zhuntované a sedřené, že chudinky snesly buď žabky nebo tyhle placaté Melky. Mimochodem Mel jsou na tom s pohodlím taky na nule, ale podpatky bych tentokrát nedala a tenisky k těmto šatům nepustím :)

šaty - WASABI BARCELONA ● boty - MEL ● brýle - VOGUE 
aP7120083
aP7120084
aP7120086
aP7120090
aP7120092

Pokud se ti líbí můj blog, budu ráda, když mě podpoříš Likem mojí facebook stránky :)

Může se ti líbit

1 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive