OUTFIT #16

Tak už jsem se vrátila z dovolené z Bulharska a musím říct, že je pro mě návrat docela drastický. Změna teploty mě skolila a já teď le...

aP7130147
Tak už jsem se vrátila z dovolené z Bulharska a musím říct, že je pro mě návrat docela drastický. Změna teploty mě skolila a já teď ležím v posteli a kurýruju se. Výhoda je, že sem konečně můžu dát tip na výlet, na kterém jsem byla přibližně před měsícem. Vyčkávala jsem, protože mám na všech fotkách mega svetr a bylo mi trapné sem fotky dávat, když jsou venku tropické teploty :)
Nedávno jsme byli s manželem na moc hezkém výletě a to ve westernovém městečku Šikland. Údajně je to největší přírodní zábavní areál. A areál opravdu obrovský byl. Bohužel jsme se trefili s výletem zrovna na pondělí, které mají zaměstnanci vyhrazené primárně na osobní volno a údržbu areálu, takže v Šiklandu zrovna nebyl žádný program. Ostatní dny je program hodně bohatý. Například bývají v areálu westernové show, divadelní a taneční představení nebo si lze zapůjčit kostým nebo čtyřkolku. Areál byl naštěstí volně přístupný a i tak jsme si výlet užili. Procházeli jsme se a kochali se dokonalými kulisami westernu. V areálu chovají koně, králíčky a další zvířátka. A kde jsou zvířátka, tam jsem šťastná. Dokonce jsem mezi králíčkama našla dvojníka mého králíčka Gregora!
Ráda bych zmínila i můj improvizovaný outfit, který má svůj příběh. Těsně po svatbě jsme odjeli na chatu, abychom si odpočinuli. Já jsem byla tak vyčerpaná, že jsem si sebou nedokázala ani pořádně zabalit. Zabalila jsem si jen kraťasy, sukně a samozřejmě nic teplého. Bohužel jsme se trefili snad do jediných studených červencových dnů a já byla na chatě nahraná. Prohrabala jsem na chalupě skříně a vytáhla manželův starý svetr alá Kurt Cobain a udělala si z něj šaty :) Při příjezdu na Šiklov jsem se ve stánku se suvenýry doladila čelenkou s mega mašlí. Můj drahý zase neměl sluneční brýle, takže si koupil úlet v podobě americké vlajky. Dva blázni na výletě prostě :)
Máte taky nějaké tipy na výlet?
aP7130238
aP7130239
aP7130218
aP7130141
aP7130241
aP7130160
aP7130164
aP7130139
aP7130251
aP7130203
Gregynův dvojník
aP7130119

Může se ti líbit

2 COMMENTS

  1. Tam musí byť úžasne:) a ten králik je rozkošný ♥
    http://sajafrey.blogspot.sk/

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive