OUTFIT #15

Tak jaký byl váš víkend? Já tentokrát zůstala v Praze, ale i tak jsem si víkend užila a stihla docela hodně aktivit. V pátek jsem byla u...

AAP8010079
Tak jaký byl váš víkend? Já tentokrát zůstala v Praze, ale i tak jsem si víkend užila a stihla docela hodně aktivit. V pátek jsem byla u kamarádů na grilování a pak konečně protřídila můj přetékající šatník!V sobotu dopoledne jsem navštívila farmářské trhy na Náplavce a cestou jsem se skočila mrknout na Prague Beach na zbytek zboží z FSHNRMX pop-up shopu. Ve FSHNRMX najdete vysoce výběrové oblečení z druhé ruky. Byla jsem nadšená. A to bylo zboží možná i dost po třech dnech probrané. Odnesla jsem si dva topy a krajkovou vestičku. A kdybych neměla omezený rozpočet, tak vesele nakupuji dál :) Cestou domů jsem stihla nafotit tenhle pohodový letní outfit. Odpoledne jsem jen vyměnila zlaté sandálky za sportovnější vansky, odložila nákupní tašku a vyrazili jsme se koupat do lomu kousek od Berouna. Den jsme zakončili v letním kině na Smíchově, kde zrovna promítali film Big Lebowski. Je to vtipný film o trampotách pana Lebowského. Všem doporučuji se na film podívat. Je to neskutečná prča... No a dnes je neděle a já od rána dělám všechno a nic. Připravuji se na příští týden, který by už neměl být tolik náročný jako ten minulý. A hlavně musím nabrat síly! Příští neděli totiž odjíždím na dámskou jízdu do Bulharska, to bude párty!
tílko, vesta, boty - F&F ● kraťasy - HOLLISTER CO. ● brýle - WARFARER.CZ ●  náramky - MANGO 
AAP8010109
AAP8010092
AAP8010084
AAP8010083
AAP8010077
AAA
AAP8010069(2)

Pokud se ti líbí můj blog, budu ráda, když mě podpoříš Likem mojí facebook stránky :)

Může se ti líbit

3 COMMENTS

  1. Líbí se mi kombinace té modré a vestička je skvělá!

    OdpovědětVymazat
  2. Outfit vyzerá úžasne, biela a modrá sa k sebe hodia a v tomto ponímaní si to fakt vystihla. Páči sa mi aj doladenie doplnkov.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive