6th DAY IN PARIS

Nastal den našeho odjezdu a my stále neměli odškrtnutá některá "must see". Vydali jsme se tedy směrem k Boloňskému lesíku. Boloňsk...

Nastal den našeho odjezdu a my stále neměli odškrtnutá některá "must see". Vydali jsme se tedy směrem k Boloňskému lesíku. Boloňský lesík je obrovský a my jsme se potřebovali dostat až na úplně druhou stranu. Zachránila nás opět kola Velib'. Těšila jsem se na to, až cestou omrknu místní trh s prostitutkami. Boloňský lesík je tím proslulý. Bohužel, za celou cestu jsem viděla jen jednu nebo dvě (pokud to tedy nebyly dvě jen tak postávající paní v lese).

Ach, úplně jsem zapomněla zmínit, kam že jsme to vlastně jeli. Měli jsme namířeno k budově Louis Vuitton Foundation. Ne, není to barák plný kabelek. Tam jsme byli už včera. Tahle budova slouží jako muzeum moderního umění. U budovy jsme byli tak nějak moc brzo, otevírací doba byla od 12 hodin a my potřebovali stihnout odlet, takže jsme na otevření a návštěvu nemohli čekat. Budova je výjimečná hlavně zvenku, takže jsme udělali pár fotek a jeli jsme na kolo parkem a městem pro naše zavazadla.
Poslední den jsem se už docela i těšila domů :) Není to proto, že by se mi v Paříži nelíbilo, kdyby bylo po mém, klidně bych se sem i přestěhovala. Spíš jsem se nemohla dočkat, až se v Praze izoluji od všeho toho vína a pečiva a dám si takový menší detox.
Paříž byla úžasná a to hlavně díky mému drahému. Každá minuta, kterou trávím s milovaným člověkem je úžasná, ať jsem, kde jsem. U mě to tak funguje, platí to i u vás?

P9171065
P9171059
P9171069
P9171075

Může se ti líbit

1 COMMENTS

  1. Krásne zábery. Priznám sa, že o väčšine budovách som ani nevedela, že sú v Paríži ale sú naozaj krásne.

    www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive