BUSY WEEKEND!

To ten červenec a srpen rychle utekl, co? Tohle léto si dovoluji prohlásit za jedno z nejkrásnějších v mém životě. Ať už kvůli počasí, život...

To ten červenec a srpen rychle utekl, co? Tohle léto si dovoluji prohlásit za jedno z nejkrásnějších v mém životě. Ať už kvůli počasí, životním změnámm, kamarádům nebo profesnímu životu. Naštěstí i září je pro mě plné aktivit. Sice se kvůli práci téměř nezastavím, ale za další a další zkušenosti mi to stojí. Naštěstí se mezi návalem práce najde i čas na zábavu. Už teď se nemůžu dočkat víkendu. Mám ho naplánovaný do poslední minuty.

PRAGUE HARLEY DAYS
V pátek večer se jdu podívat na galavečer Muay Thai v rámci Prague Harley Days. Bojové sporty mě neskutečně baví, ale pouze jako diváka :) Kromě atraktivních zápasů se těším i na koncert PSH, který bude následovat hned po galavečeru. Prague Harley Days pokračují i v sobotu, takže jestli vás baví motorky, bojové sporty, dobrá hudba nebo obdivujete pole dance tanečnice, tak navštivte tuto akci.

MBPFW
Na sobotu se nesmírně těším. Jestli se zajímáte o módu, tak jistě víte, že tento týden v Praze probíhá Mercedes Benz Prague Fashion Week. Kvůli časovému vytížení se bohužel na MBPFW podívám pouze v sobotu, ale i za tuhle možnost jsem moc ráda! Nejvíce se těším na přehlídky Lukáše Macháčka, Jakuba Polanky a Chatty!

FOODPARADE
Neděle je pro mě také nesmírně důležitá. Možná jste si všimli buď na blogu nebo na instagramu toho, že miluji dobré jídlo. Proto nemůžu vynechat Foodparade festival, kde dokonce povedu ve Foodie stanu od 12:00 DIY workshop! Přijdete??
Určitě se podívejte, na co všechno se můžete těšit a co všechno můžete ochutnat. Stojí to za to, už teď se mi sbíhají sliny!

Pokud nejste z Prahy nebo nemáte čas nebo možnost se dostavit, nezoufejte. Pokusím se co nejvíce dokumentovat a třeba bude prostor i pro natočení vlogu :)

Mám pro vás přichystanou soutěž o dvě vstupenky na Foodparade! Soutěž proběhne na facebooku mého blogu, takže nezapomeňte sledovat :)

Může se ti líbit

2 COMMENTS

  1. Z nějakého záhadného důvodu musím být v práci vždycky, když se něco děje :) Užij si ale víkend :)

    Simply Janet

    OdpovědětVymazat
  2. FOODPARADISE vyzerá naozaj super :) Určite to ale ocenia najmä chlapi, ktorý milujú jedlo :) Ja som skôr na sladké, no ako vidím, aj to tam je :) Takže fakt zaujímavé podujatie :)

    Blog by Katy :-* ala Čo je dobré to musím mať - každý deň nový príspevok :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive