BIKER PANTS

Netajím se tím, že čas od času s radostí zajdu do sekáče. Ani byste nevěřili, co se dá v sekáči najít za poklady. Stačí tomu dát čas a poř...

Netajím se tím, že čas od času s radostí zajdu do sekáče. Ani byste nevěřili, co se dá v sekáči najít za poklady. Stačí tomu dát čas a pořádně koukat.

Nedávno jsem si v Textile House second hand koupila černé kalhoty Kenzo. Nejdříve mě zaujal netypický střih a po bližším prozkoumání jsem zjistila, že jsou snad nenošené! Nikde žádný náznak opotřebení nebo vady.. Odnesla jsem si je za krásných 390,-. Připomínají mi střihem jezdecké kalhoty, proto si u mě hned vysloužily přezdívku rajtky. Zabalila jsem si je sebou do Amsterdamu a s mým vypůjčeným cruiserem tvořili dokonalý pár.
Nakupujete taky někdy v sekáči? A jaký bycl vás nejlepší úlovek??

košile - Wrangler
svetr - Zara
kalhoty - Kenzo / vintage
boty - Vagabond
bunda - Review / Van Graaf
kabelka - Vintage


Může se ti líbit

6 COMMENTS

 1. Vypadají krásně a s tou bundou se krásně doplňují :) Já jsem v sekáčích ulovila dva svetry, které nosím neustále!

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. V sekáčích nakupuji snad více než v normálních obchodech. Nejúspěšnější koupě byl kabát zimní, který nosím. Padne mi, což normální kabáty ne. A koupila jsem ho o deset korun levněji než stály tvoje kalhoty :-D Tím nemyslím nic zlého, jsem jen zvyklá kupovat v těch, kde za věc nedám většinou nad sto korun, i tenhle kabát byl v sekáči, kam jsem zabloudila náhodou. :-) Kalhoty jsou pěkné.

  OdpovědětVymazat
 3. to je nádherný outfit! a tie gate - dokonalé!
  inak, môj šatník už asi ani neobsahuje iné veci, ako zo sekáča (okrem spodného prádla, plaviek a všetkého intímneho, to nie!) mojim najlepším úlovkom sú nohavice Zara, ktoré milujem už 2 roky a stále sú úžasné! :).

  Kejmy ♥.

  OdpovědětVymazat
 4. tá kombinácia je úplne skvelá :) osobne do sekáčov chodím dosť často a mám aj odtiaľ nejaké tie úlovky, či už v ich pôvodom stave alebo prerobené....sekáče sú naozaj moja slabosť a momentálne moja topka odtiaľ sú rifle s vysokým pásom a krásny bordový klobúčik, ktorý som ulovila minulý rok na konci zimy :D
  ZuZu

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive