SIN CITY AMSTERDAM

Mám za sebou úžasných pět dní v Amsterdamu. Nechápu, že ty výlety vždycky letí jako blázen. Bohužel jsem teď zjistila, že nemám moc fote...

Mám za sebou úžasných pět dní v Amsterdamu. Nechápu, že ty výlety vždycky letí jako blázen. Bohužel jsem teď zjistila, že nemám moc fotek! Rozhodně ani polovinu toho, co jsem měla z Paříže. Ono se vlastně během jízdy na kole moc fotit nedá. Ale co se dá dělat, vzpomínky a zážitky mi zůstanou v paměti. Z Amsterdamu nebudu dělat takové sáhodlouhé výpisky jako z Paříže. Ale pár postřehů si přeci jen neodpustím :) Amsterdam si ode mě vysloužil přezdívku město hříchu. Těch důvodů je hned několik.
  • Na každém kroku je NUTELLA! Nutella na vafle, nutella na palačinky, nutella na churros, sušenky nutella... No a nedej si to, že jo!!
  • Celé dny jsme po Amstru jezdili na kolech. Kola jsou všude. Kola jsou víc než auta. Kola jsou víc než chodec. Když jste chodec, nejste v Amsterdamu nic a vlastně jenom překážíte :)
  • Red Light District - nejznámější čtvrť Amsterdamu. Tahle čtvrť je plná erotiky. Sexshopy se střídají s děvčaty (i poloděvčaty) ve výlohách. A sem tam se někde jako blesk z čistého nebe objeví nějaká ta sýrárna.
  • Marihuana tu není zločin. K dostání je v místních coffee shopech. V těchto "kavárničkách" ale není často k dostání alkohol. Takže něco za něco...
  • Jak jsem psala, že je na každém kroku nutella... Kromě toho je na každém kroku vždy něco dobrého! Takže co si dáme? Nudle Wok to Walk, hranolky, churos nebo do coffee shopu pro space cakes??
  • Všude je plno nejrůznějších obchůdků. Dovezla jsem si Tonnyho Montanu, nejlepší šálu na světě a vynikající sýry!! Pokud si chcete koupit něco pěkného na sebe, doporučuji navštívit třeba COS, &other stories nebo urban outfitters
  • Další hřích je fronta na prohlídku domu Anny Frank. Pokud nechcete stát hodinu frontu, kupte si lístky on-line!
AJAX x PSV
KAM TEĎ??
NAŠE DOBROTY HLÍDÁ TONY MONTANA
OBCHOD S GUMOVÝMA KACHNIČKAMA!!!
ZE ZOO ARTIS :)Může se ti líbit

10 COMMENTS

 1. Krásné fotky! V Amsteru jsem ještě nebyla, ale určitě se chystám, je to boží město :)
  The Colorful Blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych se tam hned vrátila! Všichni jsou tam tolik bezstarostní!!

   Vymazat
 2. Ty hrníčky jsou úžasný! Musel to být super zážitek :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 3. Z Amsterdamu jsme se vrátili před pár dny a bylo tam vážně. Akorát teda jak si psala, Chodec není nic, takže považuji za zázrak že mě žádný skůtr ani kolo nesrazilo:D Ale stejně moc nechápu proč po těch " cyklo" stezkách můžou jezdit i skůtry a ještě jak prasata :))

  A ty hrníčky jsou boží!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty skůtry tam jsou šílený, to máš pravdu, hlavně, když jsme se v noci vraceli domů na kolech, tak jsem se bála.. Často jezdili dost neohleduplně k ostatním na cyklostezce!

   Vymazat
 4. Nutella na každém kroku by byla moje smrt absolutní :D jsem ráda, že se tomu v Praze zvládám vyhýbat :D
  www.getmovincz.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo to jako v pekle, chodíš ulicema a pořád slintáš nad výlohama kaváren s nutellou :D

   Vymazat
 5. Jééé, ty hrníčky jsou skvělý, a u kachniček máš boží outfit<3 !!!!

  OdpovědětVymazat
 6. amsterdam je jedno z mojich najoblubenejšich miest v europe ♥ to ze tam vsetci jazdia na bicykloch je uplne pecka! :D

  http://7bluedots.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive