FULL OF ENERGY

Není nic lepšího, než si pořádně dobít baterky. Pro lepší náladu a uvolnění, si nejraději chodím do přírody a v krásném počasí to funguje...

Není nic lepšího, než si pořádně dobít baterky. Pro lepší náladu a uvolnění, si nejraději chodím do přírody a v krásném počasí to funguje dvojnásob. Občas mám v hlavě takový silný nepříjemný tlak a jediné, co mi pomůže, je pořádná procházka, nejlíp právě v přírodě. Od té doby, co bydlím v centru Prahy, jsou pro mě výlety do přírody jistý způsob luxusu a hlavně vzácnost. Naštěstí i v Praze máme místa, kam se dá vypadnout a kde můžu spolehlivě vypnout. O víkendu jsme využili nádherného počasí a vyrazili na Divokou Šárku, kde jsem byla poprvé. Po šesti hodinách hledání kouzelného lesa, procházení se, posedávání, lezení po kamenech a skalách, brodění se potokem a kutálení se ze srázů, jsme sice odjížděli fyzicky unaveni, ale zároveň s totálně čistou hlavou a energií do nového týdne. Jak se dobíjíte vy? 

P.S.: Pro příště jsem poučena, že na Divokou Šárku jedině v teniskách :)))

bunda - Review / Van Graaf
svetr - Zara
jeans - Lee
pásek - Wrangler
boty - Reserved
prsteny - Pandora a snubák :)


Může se ti líbit

3 COMMENTS

 1. Taky bydlím v Praze, ale mám kolem sebe plno zeleně, 5 minut chůze a jsem v našem lesoparku :) někdy jdu i do práce pěšky, když je hezky a pěkně si to užiji kolem botiče, kde je chráněná oblast :) hlavně ted na podzim to mám ráda ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já dřív bydlela poblíž Prokopského údolí, tam to bylo na procházky taky ideální :)

   Vymazat
 2. krásne fotky :) Ja bývam na dedine, takže zelene mám habadéj :)

  Pozývam ťa na moju giveaway: http://aduliksun.blogspot.sk/2015/10/jesenna-giveaway.html :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive