LAST WEEK

Když jsem přemýšlela nad shrnutím minulého týdne, uvědomila jsem si, že byl plný výborných snídaní, kultury a neúspěšných nákupů. Dělo se...

Když jsem přemýšlela nad shrnutím minulého týdne, uvědomila jsem si, že byl plný výborných snídaní, kultury a neúspěšných nákupů. Dělo se toho tolik, že jsem se rozhodně nenudila!
V pondělí jsem byla v Roxy na Overtone festivalu, kde mimo jiné vystupovala skupina MS MR a já se po dvou lahvích sdílených s kamarádkou perfektně bavila! Ve čtvrtek jsem byla v Meet Factory na koncertě skupiny Balthazar a taky to byla pecka.
Druhý den byla pořádná vyprošťovací snídaně nutností!


Jak jsem psala na začátku, mám za sebou několik (!!) neúspěšných nákupů. Chtěla jsem trochu pořešit dárky na Vánoce, ale lov byl poněkud neúspěšný. Lovila jsem v rámci "black friday" trochu i pro sebe, ale taky bez úspěchu.


Přípravy na Vánoce by už měly být v plném proudu. Ale jak u koho. Já jsem přípravy zahájila tak, že jsem si pořídila nová vykrajovátka na perníky. Mám tu jmelí ještě z loňska a adventní věnec už vůbec nemám.


S vykrajovátky jsem si pořídila i formu na chleba a upekla jsem ten nejvíc super zdravý bezlepkový chléb! Můj první chleba! Beru to jako obrovský úspěch! Z X druhů semínek, s kokosovým olejem a psilliem. Recept je hodně jednoduchý a našla jsem ho na blogu Kitchen Story. Vyzkoušejte!


V sobotu jsem vylákala mého milého na snídani do Café Louvre a bylo to boží!! Ceny na snídaňovém lístku se mi zdály na úroveň a vzhled podniku docela nízké, takže jsem očekávala malé porce a naobjednala si toho opravdu hodně. Zdání někdy klame a porce byly opravdu poctivé a já po druhém lívanci už pomalu nemohla. Nevím, co vám doporučit dřív, všechno bylo skvělé. Tři vejce ve skle, které si objednal můj manžel, můžu doporučit ze všeho nejvíc. 
Může se ti líbit

2 COMMENTS

 1. Vianoce sa blížia :) krásne pečenie so super vykrajovátkami :) A som rada, že si si týždeň takto užila

  www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já jsem hlavně zvědavá na výsledek :D ještě jsem perníčky nikdy nedělala!

   Vymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive