DINNER TIME

V neděli večer jsme se po rodinné poradě rozhodli, že dokonalou neděli doplníme ještě dokonalejší večeří. Zašli jsme do naší oblíbené rest...

V neděli večer jsme se po rodinné poradě rozhodli, že dokonalou neděli doplníme ještě dokonalejší večeří. Zašli jsme do naší oblíbené restaurace "Na Kopci", kam pravidelně dostáváme poukazy k narozeninám, Vánocům a nevím k čemu všemu ještě a moc si toho vážíme. Těšila jsem se, až si obleču šaty, které jsem nedávno podědila po sestřence. Než jsem odcházela z domu, byla jsem přesvědčena, že jsou "dostatečně" dlouhé.
Jsou takového áčkovitého retro střihu a na zádech mají krajku, ale bohužel není kvůli bundě vidět. No, abych se k tomu vrátila, po shlédnutí fotek jsem usoudila, že jsou vlastně krátké docela hodně. Naštěstí jsem to zjistila až doma, takže jsem nebyla celou večeři nervózní z toho, že mám na sobě tak krátké šaty a pod nimi pouze punčochy.
No a cože jsme to měli dobrého? Víte, máme doma takovou strategii, která má své nepsané pravidlo - co je moje, to je tvoje. Takže si vždycky objednáváme každý jiné jídlo, abychom od sebe mohli navzájem ochutnat.  Asi se to do restaurace nehodí, ale já tenhle náš rituál miluju. Začínala jsem hříbkovou polévkou a následovalo jehňátko. Nechápu zatmění mého mozku, protože jsem si po celou dobu myslela, že se tady celou dobu bavíme o selátku a po objednání na mě můj drahý vyvalil oči s tím, co se stalo, že jsem si dala jehně. Pomalu pečené jehněčí ramínko s olivami, rozmarýnem, lilkem, cuketou a grenaillemi. No a můj drahý si vybral maso z jelena s dýňovým pyré a lanýžovou pěnou. Vegani z nás asi nikdy nebudou. Už během hlavního chodu jsem věděla, že mám ještě místo na jeden hodně lákavý dezert a přiobjednala jsem si tvarohové knedlíčky s meruňkami, perníkem a zakysanou smetanou a horkou čokoládu. Zbožňuji kvalitní jídlo. Nezdravá jídla si často odpírám a ani je nekupuji, ale nad dobrou restaurací nikdy nepohrdnu. Restauraci Na Kopci a i její sestřičku restauraci Na Konci můžu rozhodně doporučit. Za pozornost stojí jejich tatarák jako součást čtyřchodového degustačního menu. A dělají i obědová meníčka! Teď mě napadá, že by bylo fajn, kdyby tady byla třeba i fotka toho, jak jídlo skvěle vypadalo. Večeři jsem si ale chtěla užít a tak mě nenapadlo to pro vás vyfotit. Mrkněte třeba na jejich facebook, třeba tam nějaké fotky najdete :) Ale tak mám aspoň ten můj mikrošaty rajda look!

šaty - Promod
svetr - ??
bunda - Asos.com
punčochy - Calzedonia
psaníčko a boty - F&F
použila jsem se stíny Bourjois - 14 gris delicat, paletku na rty M.A.C a červený lak She - in Wow

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive