WORKSHOP MÓDNÍHO BLOGOVÁNÍ

O víkendu jsem se vrátila zpět na místo činu - do Školy stylu BACKSTAGE . Tentokrát jsem se rozhodla pro workshop módního blogování. Na k...

O víkendu jsem se vrátila zpět na místo činu - do Školy stylu BACKSTAGE. Tentokrát jsem se rozhodla pro workshop módního blogování. Na kurz jsem chtěla už hodně dlouho, ale nikdy jsem neměla v daném termínu volno. A teď konečně. I přes neuvěřitelnou kocovinu a nevyspání po koncertě Majka Spirita, jsem v sobotu po pár hodinách spánku vstala a natěšeně běžela na workshop.
Hlavní lektorkou byla Ejvi Freedom, profesionálka z oboru. Co se týče náplně kurzu, spoustu informací jsem věděla. Kdybych šla ale na kurz dřív, než jsem začala blogovat, rozhodně bych ušetřila svoje nervy a hlavně i čas! Zjišťování, co a jak po technické stránce funguje, mi totiž dalo pořádně zabrat. Po absolvování kurzu má můj blog konečně design, jaký jsem si už dlouho přála, ale nevěděla jsem jak designu docílit. Jednoduchý, nadčasový a přehledný. 
Workshop nebyl zaměřený jen na technickou stránku, mluvilo se o všech tématech ohledně blogování. Čemu se vyvarovat, kým se inspirovat, o propagaci blogu, tipy a triky ohledně focení a postprodukci nebo o spoluprácích. Workshop měl i svoji praktickou část. Ve dvojicích jsme si vyzkoušely si, jak vytvořit krásnou flatlay fotku a samozřejmě nechybělo ani focení outfitů.
Na workshopu se sešla skvělá parta holek a já jsem nejvíc šťastná za to, jak jsme si s holkama sedly. Ejvi jako lektorku chválím, řekla nám snad úplně všechno, odpovídala na naše zvědavé dotazy a do toho byla ještě vtipná. Naší hostující lektorkou byla Terezka z blogu Tereza in Oslo. Terezka sice není módní blogerka, ale její povídání pro mě bylo hodně inspirativní a teď jí úplně zbožňuju. Prosím, přečtěte si na jejím blogu příběh jejího života! 
Toť asi vše z workshopu. Víkend hodnotím deseti hvězdičkami z deseti a velkým významným plus za cheesecake od Costa Coffee. Z kurzu jsem odešla nadšená, namotivovaná, plna nových informací a s kontakty na úžasné spolužačky. Děkuju Ejvi, Terezce, holkám spolukurzistkám a škole stylu za úžasný víkend!
Ve škole stylu už čekají na Ježíška <3
Toho bordýlku okolo si nevšímejte, to jsme se s holkama připravovaly na focení flatlay fotek!

Může se ti líbit

11 COMMENTS

 1. Tak toto vyzerá neuveriteľne. Toľko topánok a toľko štýlu. Určite si si to poriadne užila :)

  Www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mají to tam moc hezké! A ty botičky to ještě víc zkrášlují :)

   Vymazat
 2. Jee, to je krásně napsané!! Moc děkuju a jsem ráda, že sis to užila! :) A moc chválím blog! Však ty víš.

  OdpovědětVymazat
 3. Mohlo to byť super, nikdy som na niečom podobnom nebola, no určite by ma to bavilo a tiež nezaškodí dozvedieť sa niečo nové, hlavne pre začiatočníkov, ku ktorým ešte stále patrím. Tak isto super fotka, a ten topánkový raj... :)
  https://windinhairblog.wordpress.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doporučuju hlavně začátečníkům, ale i pokročilým! Bylo to opravdu super :)

   Vymazat
 4. Fotky sú dokonalé! Musela to byť super akcia :)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásne fotky<3
  Pozývam teba a aj tvoje čitateľky na moju Vianočnú giveaway :)
  http://www.vanesasworld.blogspot.sk/2015/11/christmas-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuju děvčata za milé komentáře <3

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive