Christmas Day

Tak co, těšili jste se na Ježíška? Já moc! Miluju zapalování prskavek, rozkrajování jablek, vyhlížení Ježíška z okna.. Baví mě i celý ten...

Tak co, těšili jste se na Ježíška? Já moc! Miluju zapalování prskavek, rozkrajování jablek, vyhlížení Ježíška z okna.. Baví mě i celý ten proces předtím. Zdobení stromečku a domácnosti, vybírání a vyrábění dárků..  Ale úplně nejvíc mě baví říkat hlášky typu 'Myslíš, že jsi byl celý rok hodný?' nebo 'Už sis napsal dopis Ježíškovi?'. Vždycky si tak sama sobě připomenu dětství a mám z toho pak obrovskou radost :) Letos mám opět Vánoce na dvakrát a vůbec mi to nevadí. Jen toho salátu a řízků jsem docela přejedená, ale tak nesněz to, že jo :) I když už mám dost, stejně chodím po chvilce do lednice zase ujídat. Máte to taky tak?
Dost plkání, vypněte moji drazí pro dnešek internety a jděte si užívat společného času se svými blízkými, protože to je v dnešní uspěchané době asi to nejcenější, co jim můžete dát! Já to taky balím a jedu se podívat za maminkou! Přeju krásné Vánoce moji drazí! 

P.S.: Takhle to vypadalo u nás na Štědrý večer! A dokonce i Ježíšek už přišel!
Do rodinného alba :*

Může se ti líbit

1 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive