GIFT IDEAS

Už máte všechny dárečky? Já naštěstí už téměř ano. Inspirace a nápadů ale není nikdy dost. Sestavila jsem inspiraci na dárky, které jsou u...

Už máte všechny dárečky? Já naštěstí už téměř ano. Inspirace a nápadů ale není nikdy dost. Sestavila jsem inspiraci na dárky, které jsou univerzální a potěší!
Gift ideas
Začala bych tím nejhezčím a to fotkama z vyvolej.to. Fotky jsem si u nich vyvolávala už dvakrát a vždycky jsem z nich měla obrovskou radost. Do objednávky můžete nahrát fotky přímo z vašeho instagramu, ale i z počítače. Je to dárek přímo od srdíčka a myslím, že tady je radost z dárku stoprocentní!
Kdo nemiluje tyhle koupelový "blbosti"! Medvídek a kouzelné hůlky jsou z Lushe a srdíčko z Manufaktury, ale hezké produkty do koupele se dají pořídit i v Sephoře. Ten pocit, kdy se po náročném dni naložíte do voňavé horké vany... mmmmmm!!! A dopřát tenhle relax někomu, koho máte rádi? Nádhera :)
Manufaktura je stejně úžasné místo, kam zajít pro dárky. Krém na ruce s "příchutí" mojita vůní připomene horké letní dny a drinkem v ruce a stejně tak i svíčka z Yankee Candle.. Léto Ježíšek přičarovat nemůže, ale připomenout ho může!
Stírací mapu jsem dostala jako svatební dar a měli jme z ní s manželem obrovskou radost!! Jsem si jistá, že potěší a namotivuje vášnivého cestovatele ve vašem okolí. Mají ji třeba na Zootu.gift ideas
Další sada inspirace je zaměřená spíš na pány. I když já sama bych využila úplně všechno, i když jsem holka. Ponožky se nemusí zdát jako originální dárek, ale upřímně, kdo nemiluje barevné a veselé ponožky? U nás doma a i naši kamarádi na nich docela frčíme! Tyhle jsou z Happy Socks a jiné seženete třeba i v F&F. Vím, že tam měli i celou sadu se Star Wars tématikou.
Nabitá Infinit karta je sázkou na jistotu pro každého saunomila a plavce. S mým manželem chodíme do sporthotelu Step a opravdu můžu doporučit. Infinit má i další pobočky, tak mrkněte na jejich stránky, mají tam i různé relax balíčky.
Švýcarský nůž Victorinox je nejvíc!! Máme ho doma, je sice mého manžela, ale já ho používám víc než on a to téměř každý den. Je to univerzální nástroj na všechno.
Cestovní hrnek Keep Cup pro kávomily, čajomily a notorické ranní nestíhače. Tenhle je navíc v pánském designu. Pořídíte na Zootu.
A co ten zelenej váleček? To je prosím externí nabíječka, reproduktor a stojan k telefonu. Připadá mi to geniální, hlavně na cesty a na výlety. Tuhle power banku koupíte na alza.cz.

Doufám, že jsem vám dodala trochu inspirace. Pokud máte i vy nápady na nějaké hezké dárky, ráda si je přečtu v komentářích!

Může se ti líbit

3 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive