LAST WEEK

Prosinec je pro mě tím nejvytíženějším měsícem v roce. Každý den se něco děje, ať už lítám po návštěvách, běhám po krámech, uklízím, peču, ...

Prosinec je pro mě tím nejvytíženějším měsícem v roce. Každý den se něco děje, ať už lítám po návštěvách, běhám po krámech, uklízím, peču, večírky... Každý se chce s každým vidět a nejlépe, aby se to stihlo ještě do Vánoc. No, prostě svátky klidu a míru :) Já to období ale miluju a užívám si ho. Miluju vymýšlení překvapení na Mikuláše, vybírání dárků, zútulňování domova... Všechno! Jen teda to pečení, to teda na Vánocích úplně moc nemusim! Z cukroví si pochutnám jen na lineckých, perníčkách a takových kakaových měsíčkách. Možná proto jsem si k tomu pečení nikdy nenašla cestu. Beru to jako nutné zlo. Letos jsem se ale hecla a zkusila celozrnné perníčky podle Kitchenette. A teď napjatě čekám na to, až mi změknou.
Stihla jsem se vidět s holkama z F&F, pokecali jsme, zobla jsem si pár dobrůtek a hlavně se koukla na část kolekce na jaro/léto 2016. Myslím, že se máme na co těšit!
A pak jsem se stihla vidět s kamarádkou Martinkou a zase mlsat! Dělám já v prosinci i něco jinýho? Byly jsme v kavárně Styl&Interiér ve Vodičkově ulici a já si dala výborný cheesecake.
Ve středu jsme s manželem vyrazili opět do Roxy, tentokrát na nejvtipnější párty Kapitána Dema, ale předtím jsme se museli posilnit v Palandě. Jejich burgery a přístup absolutně miluju.
V pátek mi nebylo úplně nejlíp a tak jsem byla celý večer doma. Rozhodla jsem se, že si tu samotu trochu zpříjemním a objednala jsem si domů jarní závitky a phad thai ze sushitime.cz. Miluju jídlo.
Aáááá konečně něco jiného než jídlo! Foceno v sobotu ráno :)
Nafotili jsme outfit na tento týden, objevili nadílku od Mikuláše, vyrazili jsme na malé nákupy a podívat se po nové sedačce. Nějak nás to všechno unavilo a tak jsme zašli do Costa Coffee, kde teď mají tyhle roztomilé kelímky! Americano nás před večerem nakoplo. Manžel šel na firemní večírek a já na pokec za holkama a podívat se na miminko. Nějak se to ten večer všechno změnilo a já nakonec dorazila domů v pět ráno. Další večírek. Skvělý. Celou neděli mi nebylo úplně dobře, ale večer jsem aspoň vyrazila s kamarádkou do kina na pohádku Malý Princ. Tak krásný film jsem hodně dlouho neviděla. Odcházela jsem z kina úplně na měkko.
Tak to byl můj minulý týden a to jen tak jakože heslovitě :) Jaký byl váš týden? A těšíte se na Vánoce??

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive