SEN

Milí moji… Myslela jsem, že se z toho vyspim, ale úplně ne… Přihlásila jsem se do soutěže o splnění snu s Avonem a časopisem Cosmop...


Milí moji…
Myslela jsem, že se z toho vyspim, ale úplně ne… Přihlásila jsem se do soutěže o splnění snu s Avonem a časopisem Cosmopolitan.. Za tu příležitost jsem moc vděčná, jenže... Bohužel můj soutěžní příběh v časopise zkrátili, což samozřejmě chápu, ale já z něj vystupuju jako holka s touhou po kariéře. Je jasný, že mi jazyk dopomůže k lepší práci, což je taky důležitý, ale to pro mě rozhodně není to hlavní. Můj žebříček hodnot je seřazen jinak. Nejhlavnější pro mě je, najít si známé a kamarády v zahraničí nebo plynule pokecat s mojí skvělou sousedkou Tygrou. Jsem z toho zkrácení fakt smutná a tak bych s vámi ráda sdílela můj celý příběh touto cestou. Jestli vás můj příběh zaujal, budu ráda když podpoříte splnění mého snu a napíšete mail cosmopolitan@bauermedia.cz, protože porotou jste prý i vy.

Díky a líbám vás.

Můj soutěžní příběh:
Sedíme s manželem na terase jednoho hostelu ve Vietnamu popíjíme víno a u toho klábosíme. Okolo nás se vesele baví několik dalších cizinců, kteří jsou na cestách, stejně jako my a vypráví si zážitky z cest. Ne, že by s mým manželem byla nuda, ale v duchu si říkám, jak by bylo úžasný se do zábavy taky zapojit a poznat nové lidi. Po chvilce se do jejich konverzace zapojuje i můj manžel. Já mezitím s občasným přikývnutím a jednoduchou odpovědí na otázku sedím jak pecka. V hlavě mi kolují myšlenky o tom, co si o mě asi druzí myslí - nespolečenská tichá myš. Ale tak to není.
V tuto chvíli, milé dámy, asi už tušíte, jaký je můj sen. Angličtinu jakž takž ovládám, dokážu přečíst knihu a podívám se i na seriál bez českých titulek a vím o co jde.. Ale vím, že moje angličtina není dokonalá a proto se tolik bojím mluvit. Tenhle můj blok mi už zavřel dveře k některým profesním příležitostem a nejsem kvůli němu schopna navázat přátelství s lidmi, kteří mi jsou sympatičtí. Chci rozumnět jejich vtipům a taky nějakým přispět. Chci mluvit s klientem, aniž bych u toho byla nervozitou spocená s prominutím až na zadku. Chci, aby měl můj blog lepší úroveň a vést ho částečně i v angličtině. Chci mluvit, ale moje sebevědomí je v angličtině na bodu nula a raději mlčím. Posledních pár vět začínajících na slovo chci zní dost sobecky, ale věřte mi, je to poprvé, co jsem tohle všechno vyslovila nahlas.
Možná to s krásou nemá nic moc společného, ale vím, že je to něco, díky čemu se budu cítit dobře a hlavně sebevědomě. Krása bez sebevědomí je vždy pouze poloviční...


A ta superroztomilá pandí taštička je z H&M...:)


Může se ti líbit

1 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive