WEEKEND DIARY

Další famózní víkend je za námi! Zažila jsem toho tolik, že teď, v neděli večer ležim na gauči jako mrtvola a smolim z posledních sil ten...


Další famózní víkend je za námi! Zažila jsem toho tolik, že teď, v neděli večer ležim na gauči jako mrtvola a smolim z posledních sil tenhle článek.
Z pátka na sobotu jsem hlídala mojí neteř Marušku, což znamenalo na tu malou loupežnici pořád dávat pozor. Neni to sranda s těma dětma, ale přežily jsme to obě a to je hlavní.
V sobotu odpoledne jsem se (už bez Marušky) vydala do Mánesa na LeMarket, ale nějak mě opustila nakupovací nálada a koupila jsem si, místo nějaké paradičky, ve stánku Havlíkovy apotéky arganový olej, pro který jsem byla líná jít do Palladia. Zběžně jsem si to prošla, koupila si chleba s paštikou (ano, čtete správně) a šla jsem si sednout na Žofín a četla a četla. A jestli neumřela, tak tam čte dodnes! Zrovna mám rozečtený poslední díl Mládí v hajzlu a trochu i z knížky Zmrzlina s příchutí záměru od Olgy Path Štiplové. Tím se dostávám k jádru pudla. Můj manžel vyhlásil Teího narozeninovej festival, což znamená, že teď budeme měsíc slavit moje narozeniny. Začalo to prvním překvapením a to zmíněnou knihou i s věnováním od Olgy.


A v sobotu večer mě vzal na Korso Krymská, což bylo vážně NĚCO. Krymská byla plná hudby, jídla a lidí v ulicích. Naprosto dokonalej a trochu i divokej "sousedskej" festival. Domů jsme dorazili něco okolo půlnoci.


Po tom, co jsme v Krymský ochutnali krůtí Satay jsme se rozhodli, že si ho musíme taky zkusit a tak jsme naložili maso na špejli, zabalili grilovací potřeby, kola a vyrazili na piknik k Vltavě. Bylo tak nádherně! Rozárka si dokonce i párkrát zaplavala. Můj narozeninový festival je teprve na začátku a nemůžu se ho nabažit. Jsem zvědavá, co mě čeká dál! Taky tak milujete překvapení??

Může se ti líbit

2 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive