LAST WEEK

Docela jsem koukala, kolik se mi za minulý týden sešlo fotek! Je pravda, že jsem měla každý den plně nabitej program a nevěděla jsem,...


Docela jsem koukala, kolik se mi za minulý týden sešlo fotek! Je pravda, že jsem měla každý den plně nabitej program a nevěděla jsem, co dřív (na fotkách je toho zachycena pouze tak třetina :)). A taky to doma podle toho pak vypadalo. Totálně jsem zanedbávala všechno okolo údržby domácnosti. Užila jsem si perfektní týden a ten bordel mi to rozhodně nekazil. Samozřejmě jsem si pak střihla rozsáhlej nedělní úklid :) No a co že jsem to všechno dělala, jedla, pila, hodovala? :)

Asi nějak takhle vypadá moje večeře v případě jsem sama doma a vracím se z práce hladová jako vlk :) Asijská bistra to jistí!


Cacao Prague je momentálně moje nejoblíbenější zmrzlinářství. Tentokrát jsem si dala lesní jahůdku a stále čekám, až bude zase ta moje absolutně NEJ!! Arašídová!!


Z centra Prahy chodíme často a rádi pěšky. Tentokrát se ta naše procházka maximálně vyplatila, protože jsem cestou viděla po dlouhý době duhu. Dokonce dvě nad sebou!!


Ve čtvrtek jsme s Marťou akčně vyrazily na křest knihy Minimalismus. Třeba bude někdy dobrou učebnicí :)


V pátek a v sobotu jsme si dali pivo na Náplavce. Bylo nádherně!


V sobotu jsem prodávala vyřazené věci na letním Bazar Baru. Akce vydařená, jen jsem čekala, že přijde víc lidí!


A v neděli jsme si šli užívat do Sapy.. Připomnělo mi to Vietnam a taky to, že jsem na blog ještě nedala dva články z Vietnamu!!

Může se ti líbit

2 COMMENTS

  1. Moc se mi líbí, jak fotíš! A zmínka o Minimalismu potěšila, děkuju!!!:)))

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já děkuju Marti!! Už se nemůžu dočkat, až začnu číst. Zrovna mám rozečteno a tak Minimalismus čeká ve frontě. Zatím jsem do něj jen zvědavě nahlížela :)

      Vymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive