VIDEO: CO JSEM DOSTALA K NAROZENINÁM??

Jestli jste pravidelným čtenářem blogu nebo sledujete můj instagram, jistě vám neuniklo, že minulý týden pro mě nebyl úplně tím nejveselejš...

Jestli jste pravidelným čtenářem blogu nebo sledujete můj instagram, jistě vám neuniklo, že minulý týden pro mě nebyl úplně tím nejveselejším. Naštěstí jsem chytila druhý dech a zase funguju. Dokonce tak, že jsem se rozhodla otestovat nový objektiv a natočit s ním i další video :)

U toho natáčení si nejsem moc jistá v kramflecích, ale chci to zkoušet dál :) Baví mě hlavně to následné sestříhávání, objevování fíglů a zkoumání toho, co všechno s pomocí Maca dokážu. Baví mě ten pocit, že tu mojí veškerou techniku využívám naplno. To, že to za tenhle dárek nebyly jen vyhozený prachy z okna, ale byla to investice do nový záliby. Mám v hlavě hodně nápadů a časem je chci všechny zrealizovat.

Upřímně - na youtube mám zatím asi tak pět odběratelů, ale i tak mi to za to stojí. Budu ráda, když se k těm pěti přidáte a budete mě sledovat. Potěší mě i vaše komentáře pod videem nebo připomínky k tomu, co se vám líbí nebo nelíbí :)

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive