COLOURS OF OSTRAVA

Letos jsem se do Ostravy na Colours těšila zase jak malá holka. Když jsme po roce přijeli do areálu, kde se festival konná, měla jsem p...


Letos jsem se do Ostravy na Colours těšila zase jak malá holka. Když jsme po roce přijeli do areálu, kde se festival konná, měla jsem pocit, jako bych vloni vůbec neodjela a byli jen další festivalové dny, akorát s výýýrazně horším počasím. Vlastně jediný den, kdy bylo opravdu hezky, byl pátek. I přes ten déšť jsme si festival užili a musim říct, že jsem za to počasí i ráda. Připadala jsem si jako na festivalu někde v Anglii :) Samozřejmě bych to nepřežila bez vrstvení, pláštěnky a hlavně gumových holinek!! V sobotu propršel úplně celý den a díky holinkám jsme mohli skákat kalužema a bahnem, jak se nám zachtělo a já si připadala zase jak dítě! A pak teda i jako prase.

Hudebně festival Colours of Ostrava opět nezklamal. Z hudební produkce jsem byla nejvíc nadšená z Boys Noize, kapely Tame Impala a M83. Z českých bylo top Monkey Business, ti nikdy nezklamou a dostanou publikum do varu :) V Praze na ně chodím celkem pravidelně a tak přesně vím, co mě čeká - přicházím sice o moment překvapení, ale zase jsem ráda, že si můžu zazpívat :)

Mrzí mě, že nemám moc fotek, ale chtěla jsem si hlavně užívat festivalu a ne si lámat hlavu s tím, jestli se mi foťák v tom dešti neutopí... Musim se mimochodem pochválit za moje outfity, jak byla krize s počasím, tak jsem vrstvila a vrstvila a byl z toho docela cool výsledek. Bohužel to tedy nemám zdokumentované, ale až bude zase ošklivo, tak to nastyluju a nafotím :)

Smekám klobouk před organizátory, jak úžasně zvládli situaci se špatným počasím a hlavně to, jak dokázali přes noc likvidovat kaluže a regulovat bahno!! Už teď se těším na další ročník!

A nesmím zapomenout na největší poděkování našim pohostinným ostravským přátelům, kteří nám poskytli suchou postel, teplou sprchu a taky něco dobrého do bříška <3

Taky tak milujete festivaly a jejich atmosféru??

Užívejte léta!!

P.S.: Nezapomeňte zalistovat i níže na fotky :)


Kamarád Čenda zaparkoval v centru Ostravy, sice bez auta, ale zaparkoval. Mimochodem Čenda je mým pravidelným čtenářem a chtěl se objevit na blogu, s jeho nezaměnitelným originálním stylem tu určitě nemůže chybět. A jeho krásná Maruška taky ne :)


Stravovací a pitný režim jsme rozhodně nezanedbávali! Festival toho nabízel od každého něco - burgery, dortíky, vegetariánská jídla.. a hlavně pivo :) Ovocné šťávy Ugo taky potěšili, hlavně ve chvíli, kdy jsem pociťovala nutkání dát si něco zdravého.


Nedělní bahno v praxi :) Škoda, že nemám žádnou fotku z bahna sobotního :D


Poslední den se na nás už podepisovala únava... Horko těžko jsem nabírala síly na to, na co jsem se těšila nejvíc - vystoupení Underword!

Může se ti líbit

1 COMMENTS

  1. Krásné fotky, muselo to být super. :) Já festivaly miluju, ale na Colours of Ostrava jsem zatím nebyla. :)
    Find joy in the ordinary

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive