Kam na nejlepší donuty??

Kdybyste se mě zeptali, kam jít v Praze na něco dobrého, vysypu z rukávu hned několik tipů. V jiných městech jsem ale ztracená. Proto...


Kdybyste se mě zeptali, kam jít v Praze na něco dobrého, vysypu z rukávu hned několik tipů. V jiných městech jsem ale ztracená. Proto jsem byla ráda, když mi kamarádka doporučila výborné místo v centru Ostravy. Nejedná se o žádnou restauraci, ale o malou cukrárnu, kde mají pouze donuts. 
Když jsem vešla dovnitř, nestačila jsem zírat. Donuty měly velikost dlaně a byly bohatě pomazány různými polevami. Je libo kokosová, malinová nebo snad arašídová? Tyhle a ještě další příchutě najdete právě v Just Donut. Já si vybrala malinovou, sušenkovou a arašídou, ale lákaly mě všechny! Bohužel nebylo v mých silách ochutnat všechny, koblihy byly tak dobré, velké a syté, že jsem jednu jedla asi na třikrát! Ale pozor, říká se, že donuty jdou tak na dračku, že mají často vyprodáno už ve tři odpoledne! 
Jeden tenhle mega donut stojí 35,- korun, což je pro mě jako pro pražačku naprostoto překvapivá a více než přijatelná cena. Musím pochválit i milou slečnu, která v donutárně obsluhovala!! 

Pokud máte cestu do Ostravy, určitě tam zajděte, nebudete zklamaní :)

Víte o nějakých super donutech v Praze?? 

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive